710143-2023 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Ornontowice, w okresie od 1 marca 2024 r. do 28 lutego 2025 r.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Ornontowice, w okresie od 1 marca 2024 r. do 28 lutego 2025 r.
Beschreibung: 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych (wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia) pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Ornontowice w okresie od 1 marca 2024 r. do 28 lutego 2025 r. 2) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości zabudowa jednorodzinna: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) selektywnie zbierane odpady komunalne, c) bioodpady, d) popiół i żużel paleniskowy, zabudowa wielolokalowa: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) selektywnie zbierane odpady komunalne, c) bioodpady, d) popiół i żużel paleniskowy. 3) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Brzozowej 3 w Ornontowicach 4) Wyposażenie wszystkich nieruchomości zamieszkałych w pojemniki/kontenery i worki przeznaczone do gromadzenia odpadów. zabudowa jednorodzinna: a) pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) worki do segregacji odpadów, c) pojemniki na bioodpady, d) pojemniki na popiół i żużel paleniskowy, zabudowa wielolokalowa: a) pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) pojemniki do segregacji odpadów, c) pojemniki na bioodpady, d) pojemniki na popiół i żużel paleniskowy. 5) Wyposażenie w pojemniki/kontenery Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Brzozowej 3 w Ornontowicach. 6) Opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych. 7) Wykonywanie niezbędnych obowiązków w zakresie realizacji usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych. 8) Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości. 9) Naprawa wszelkich szkód wyrządzonych z winy Wykonawcy podczas realizacji usługi. 10) Sporządzanie miesięcznych protokołów. 11) Sporządzanie sprawozdań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik:załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, Mapa Gminy Ornontowice, wykaz ulic i nieruchomości, wykaz posesji objętych usługą małej śmieciarki. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2022 r., poz. 1510) kierowców samochodów, osoby zajmujące się załadunkiem odpadów. Sposób weryfikacji zatrudnienia osób, o których mowa powyżej oraz uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań związanych z zatrudnieniem osób oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań zostały opisane w projektowanych postanowieniach umownych stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: ZWRZP.271.00029.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych (wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia) pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Ornontowice w okresie od 1 marca 2024 r. do 28 lutego 2025 r. 2) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych bezpośrednio z nieruchomości zabudowa jednorodzinna: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) selektywnie zbierane odpady komunalne, c) bioodpady, d) popiół i żużel paleniskowy, zabudowa wielolokalowa: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) selektywnie zbierane odpady komunalne, c) bioodpady, d) popiół i żużel paleniskowy. 3) Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Brzozowej 3 w Ornontowicach 4) Wyposażenie wszystkich nieruchomości zamieszkałych w pojemniki/kontenery i worki przeznaczone do gromadzenia odpadów. zabudowa jednorodzinna: a) pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) worki do segregacji odpadów, c) pojemniki na bioodpady, d) pojemniki na popiół i żużel paleniskowy, zabudowa wielolokalowa: a) pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) pojemniki do segregacji odpadów, c) pojemniki na bioodpady, d) pojemniki na popiół i żużel paleniskowy. 5) Wyposażenie w pojemniki/kontenery Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy ul. Brzozowej 3 w Ornontowicach. 6) Opracowanie harmonogramu odbioru odpadów komunalnych. 7) Wykonywanie niezbędnych obowiązków w zakresie realizacji usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych. 8) Zagospodarowanie odpadów komunalnych odebranych od właścicieli nieruchomości. 9) Naprawa wszelkich szkód wyrządzonych z winy Wykonawcy podczas realizacji usługi. 10) Sporządzanie miesięcznych protokołów. 11) Sporządzanie sprawozdań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik:załącznik nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, Mapa Gminy Ornontowice, wykaz ulic i nieruchomości, wykaz posesji objętych usługą małej śmieciarki.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
Menge: 2 500 Tonnen