2. Verfahren
Verfahren
Titel: VYBUDOVÁNÍ A MODERNIZACE ODBORNÝCH UČEBEN V ZŠ J. V. SLÁDKA - MĚSTO ZBIROH - NÁBYTEK
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a instalace nábytku do Základní školy J. V. Sládka Zbiroh, příspěvkové organizace, Muchova 554, 338 08 Zbiroh. Předmět dodávky popisuje Kupní smlouva (příloha č.1 zadávací dokumentace), technická specifikace nábytku (příloha č.2 zadávací dokumentace), výkaz výměr (příloha č.3 zadávací dokumentace) a vizualizace nábytku (příloha č.4 zadávací dokumentace).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LOT-0001