710178-2025 - Ergebnis
Tschechien – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Poskytování technické podpory a rozvoje aplikace NS-SIS – Rámcová dohod
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPoskytování technické podpory a rozvoje aplikace NS-SIS – Rámcová dohod
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na poskytování technické podpory a rozvoje aplikace Národního systému Schengenského informačního systému (dále jen NSSIS) po dobu 8 let
Interne KennungPPR-39595/ČJ-2025-990656
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensV souladu s ustanovením ů 56 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
TitelPoskytování technické podpory a rozvoje aplikace NS-SIS – Rámcová dohoda
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody na poskytování technické podpory a rozvoje aplikace Národního systému Schengenského informačního systému (dále jen NSSIS) po dobu 8 let.
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, konkrétně navýšení smluvní ceny Plnění A s účinností od 1. dubna každého kalendářního roku následujícího po roce, v němž uplynou tři (3) roky od účinnosti Dohody, o přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských 10 cen (dále jen „míra inflace“) vyhlášený Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok. 2. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona, vyhrazuje právo na změnu závazku z Rámcové dohody a dílčích objednávek, konkrétně změnu ve specifikaci předmětu plnění a/nebo bezpečnostních opatření pro smluvní vztahy, a to v případech, kdy v průběhu trvání Rámcové dohody dojde ke změně právních předpisů a/nebo závazných podkladových materiálů ze strany Evropské unie, které mají přímý vliv na předmět plnění. Tato vyhrazená změna se vztahuje zejména na aktualizace či nové vydání závazných podkladových materiálů orgánů Evropské unie souvisejících s plněním dle Rámcové dohody a dále na změny právních předpisů České republiky a Evropské unie týkající se předmětu plnění, zejména pak právních a regulatorních požadavků v oblasti kybernetické bezpečnosti ve smyslu zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti, kdy si Zadavatel vyhrazuje právo upravit bezpečnostní opatření pro smluvní vztahy a specifikaci plnění v případě novelizace tohoto zákona, jeho prováděcích právních předpisů, zejména vyhlášky č. 82/2018 Sb., nebo vydání nových závazných bezpečnostních směrnic, metodických pokynů či doporučení ze strany Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost nebo relevantních orgánů Evropské unie. Každá změna realizovaná na základě této vyhrazené změny musí být řádně odůvodněna, dokumentována a nesmí vést ke změně celkové povahy veřejné zakázky.