710200-2025 - Ergebnis
Tschechien – Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte – Dynamický nákupní systém tonerů pro Univerzitu Palackého v Olomouci (2022-2026)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém tonerů pro Univerzitu Palackého v Olomouci (2022-2026)
BeschreibungPředmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou za Zadavatelem specifikovaných obchodních podmínek dodávky originálního spotřebního materiálu pro tiskárny a kopírovací zařízení (tonery, inkoustové náplně, válce apod.). Předmět konkrétních veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému bude specifikován vždy ve výzvě k podání nabídek ve smyslu § 141 Zákona.
Vorherige Bekanntmachung100754-2022
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125000 Teile und Zubehör für Fotokopiergeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen, 30125110 Toner für Laserdrucker/Fax-Geräte, 30125120 Toner für Fotokopierer, 30125130 Toner für Datenverarbeitungs-, Forschungs- und Dokumentationszentren, 30192113 Tonerkassetten, 30192300 Farbbänder
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDynamický nákupní systém tonerů pro Univerzitu Palackého v Olomouci (2022-2026)