2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTB - Dynamický nákupní systém na reklamní předměty
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v DNS bude dodávka reklamních předmětů pro Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami a jednotlivými výzvami k podání nabídek v DNS podle § 141 zákona.
Vorherige Bekanntmachung: 2334-2017
Interne Kennung: ID 692
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: výzva v DNS
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0019