710270-2025 - Wettbewerb
Polen – Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung – Świadczenie usług eksperckich – wybór 3 ekspertów medycznych w dziedzinie endokrynologii Części 1÷3
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług eksperckich – wybór 3 ekspertów medycznych w dziedzinie endokrynologii Części 1÷3
Beschreibung1. NAZWA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Świadczenie usług eksperckich - wybór 3 ekspertów medycznych w dziedzinie endokrynologii. Część 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny główny w dziedzinie endokrynologii Część 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie endokrynologii Część 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie endokrynologii 2. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest wybór ekspertów medycznych w dziedzinie endokrynologii. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi załącznik do SWZ Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. Na podstawie art. 256 ustawy Pzp. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia odpowiednio przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. Zamówienie musi być zrealizowane zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ, OPZ i PPU oraz pozostałej dokumentacji postępowania.
Interne KennungZZP.ZP.412.35.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny główny w dziedzinie endokrynologii
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wybór 1 eksperta medycznego głównego (jedna osoba) w dziedzinie endokrynologii
LosLOT-0003
TitelCzęść 2: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie endokrynologii
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wybór 1 eksperta medycznego pomocniczego (jedna osoba) w dziedzinie endokrynologii
LosLOT-0004
TitelCzęść 3: Świadczenie usługi eksperckiej - 1 ekspert medyczny pomocniczy w dziedzinie endokrynologii