2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare Europese aanbesteding Accountantsdiensten
Beschreibung: Dunamare is op zoek naar een nieuwe accountant voor het uitvoeren van gebruikelijke accountantsdiensten bij voortgezet onderwijsinstellingen o.b.v. geldende wet- en regelgeving. De accountant voert de werkzaamheden specifiek uit rekening houdend met de relevante geldende wet- en regelgeving en beroepsvoorschriften, waaronder het geldende Onderwijsaccountantsprotocol van het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschappen, Het Burgerlijk Wetboek, de beroepsregels en standaarden uitgevaardigd door het NBA, overige verslaggevingsregelgeving, de eigen risicoanalyse van de accountant en eventuele aanvullende specifieke verwachtingen van het College van Bestuur en de Raad van Toezicht. Dienstverlening accountancy met een looptijd van drie (3) jaar, met een aan Dunamare toekomende optie tot verlenging van drie (3) maal één (1) jaar
Interne Kennung: DUNACC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79210000 Rechnungslegung und -prüfung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Accountancy dienstverlening
Beschreibung: Uitvoeren van gebruikelijke accountantsdiensten bij voortgezet onderwijsinstellingen o.b.v. geldende wet- en regelgeving. Looptijd van drie (3) jaar, met een aan Dunamare toekomende optie tot verlenging van drie (3) maal één (1) jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: optie tot verlenging van drie (3) maal één (1) jaar