See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pierwszego wyposażenia pawilonu zakwaterowania osadzonych na terenie Aresztu Śledczego w Suwałkach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: „Dostawa pierwszego wyposażenia pawilonu zakwaterowania osadzonych na terenie Aresztu Śledczego w Suwałkach” w ramach realizacji zadania inwestycyjnego „Budowa pawilonu zakwaterowania osadzonych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na terenie Aresztu Śledczego w Suwałkach” obejmująca przede wszystkim: 1) wyposażenie cel mieszkalnych dla osadzonych z węzłami sanitarnymi, 2) wyposażenie zewnętrzne, 3) wyposażenie łaźni i sanitariatów, 4) wyposażenie świetlic i sali zajęć, 5) wyposażenie dyżurki oddziałowego, 6) wyposażenie pomieszczeń socjalnych i gospodarczych w pawilonie, 7) wyposażenie pokojów biurowych, 8) wyposażenie pomieszczeń służby zdrowia, w tym pracowni RTG, gabinetu lekarskiego i gabinetu stomatologicznego 9) wyposażenie kuchni. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach nr 6 - 15 Opis przedmiotu zamówienia, dla poszczególnych części.
Vorherige Bekanntmachung: 585556-2024
Interne Kennung: DKW.2232.4.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający stosownie do art. 138 ust. 2 pkt 2 Prawa zamówień publicznych (dalej: „p.z.p.”) skraca termin składania ofert do 15 dni ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia.
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury odwróconej zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, co oznacza, że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39120000 Tische, Schränke, Schreibtische und Bücherschränke, 39130000 Büromöbel, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39224300 Besen, Bürsten und sonstige Artikel für die Haushaltsreinigung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 44482000 Brandschutzvorrichtungen, 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör, 16700000 Traktoren, 39142000 Gartenmöbel, 22110000 Gedruckte Bücher, 37524000 Spiele, 31642000 Elektronische Suchgeräte, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia pracowni RTG
Beschreibung: Dostawa, montaż i uruchomienie wyposażenia pracowni RTG: Serwer RIS/PACS, Duplikator płyt, Stacja diagnostyczna, Stacja duplikatora, System PACS, System RIS, Oprogramowanie stacji diagnostycznej – Radiologia Ogólna, Oprogramowanie stacji przeglądowej i duplikatora, Wsparcie serwisowe i dodatkowe, Aparat RTG z wyposażeniem. Wszystkie oferowane elementy pierwszego wyposażenia, urządzenia oraz sprzęt muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, w pełni sprawne technicznie, wolne od wad, nie regenerowane, nie powystawowe i gotowe do użycia bez żadnych dodatkowych prac Zamawiającego oraz pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta. Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć certyfikat na znak bezpieczeństwa, deklaracje zgodności z Polską Normą przenoszącą normy europejskie, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi dla materiałów, urządzeń i sprzętu użytych w trakcie realizacji przedmiotu umowy. Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia (pierwsze wyposażenie).
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa ciągnika gospodarczego wraz z osprzętem
Beschreibung: Opis: Dostawa ciągnika gospodarczego wraz z osprzętem: Fabrycznie nowy ciągnik gospodarczy, Fabrycznie nowy ładowacz czołowy do ciągnika, Fabrycznie nowa przyczepka do ciągnika, Fabrycznie nowa zamiatarka do ciągnika, Fabrycznie nowa kosiarka tylna do ciągnika, Fabrycznie nowy pług składany do ciągnika, Fabrycznie nowa posypywarka do ciągnika. Wszystkie oferowane elementy pierwszego wyposażenia, urządzenia oraz sprzęt muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, w pełni sprawne technicznie, wolne od wad, nie regenerowane, nie powystawowe i gotowe do użycia bez żadnych dodatkowych prac Zamawiającego oraz pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta. Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć certyfikat na znak bezpieczeństwa, deklaracje zgodności z Polską Normą przenoszącą normy europejskie, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi dla materiałów, urządzeń i sprzętu użytych w trakcie realizacji przedmiotu umowy. Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia (pierwsze wyposażenie).
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa mebli więziennych
Beschreibung: Opis: Dostawa mebli więziennych: półka pod tv, pojemnik podłóżkowy, stół więzienny 4-os, stół więzienny 1-os izolatka, szafka więzienna wisząca 4-os, szafka więzienna wisząca 3-os, szafka więzienna wisząca 2-os, szafka więzienna wisząca 1-0s, półka na przybory toaletowe, szafka na środki higieny, lustro, łóżko zabezpieczające, wózek do posiłków. Wszystkie oferowane elementy pierwszego wyposażenia, urządzenia oraz sprzęt muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, w pełni sprawne technicznie, wolne od wad, nie regenerowane, nie powystawowe i gotowe do użycia bez żadnych dodatkowych prac Zamawiającego oraz pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta. Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć certyfikat na znak bezpieczeństwa, deklaracje zgodności z Polską Normą przenoszącą normy europejskie, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi dla materiałów, urządzeń i sprzętu użytych w trakcie realizacji przedmiotu umowy. Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia (pierwsze wyposażenie).
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa i montaż mebli pozostałych
Beschreibung: Opis: Dostawa i montaż mebli pozostałych: stół świetlicowy, krzesło twarde świetlicowe, regał biblioteczny, taboret, stolik metalowy, ławka łazienna, wieszak ścienny 5 ramienny, wieszak na ręczniki 5 ramienny, ławka 3 osobowa, szafka przyłóżkowa szpitalna, szafka bhp, biurko z kontenerkiem, fotel obrotowy, fotel dyspozytorski 24/7, krzesło tapicerowane, zabudowa kuchenna, szafa ubraniowa, szafa aktowa, konsoleta fryzjerska, fotel fryzjerski, pomocnik fryzjerski, szafka niska, regał, biurko lekarskie, małe biurko lekarskie, szafa do przechowywania leków, szafa lekarska dwudrzwiowa, szafa lekarska góra/dół, szafa kartotekowa, asystor 6-szufladowy (jeżdżąca szafka z szufladami), krzesło medyczne z oparciem- do unitu, kozetka, biurko zespolone 2 osobowe. Wszystkie oferowane elementy pierwszego wyposażenia, urządzenia oraz sprzęt muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, w pełni sprawne technicznie, wolne od wad, nie regenerowane, nie powystawowe i gotowe do użycia bez żadnych dodatkowych prac Zamawiającego oraz pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta. Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć certyfikat na znak bezpieczeństwa, deklaracje zgodności z Polską Normą przenoszącą normy europejskie, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi dla materiałów, urządzeń i sprzętu użytych w trakcie realizacji przedmiotu umowy. Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia (pierwsze wyposażenie).
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego, biurowego i łączności
Beschreibung: Opis: Dostawa sprzętu komputerowego, biurowego i łączności: mobifinder, radiotelefon przenośny, stacja ładowania, telefon ip, telefon ip z video, bramka, telefon analogowy przewodowy, telefon analogowy bezprzewodowy, komputer stacjonarny typu all-in-one + klawiatura+czytnik+mysz+ups, office, urządzenie wielofunkc. Laser, interkom kasowy, niszczarka, urządzenie wielofunkcyjne, zewnętrzna nagrywarka dvd, laptop + torba + mysz optyczna. Wszystkie oferowane elementy pierwszego wyposażenia, urządzenia oraz sprzęt muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, w pełni sprawne technicznie, wolne od wad, nie regenerowane, nie powystawowe i gotowe do użycia bez żadnych dodatkowych prac Zamawiającego oraz pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta. Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć certyfikat na znak bezpieczeństwa, deklaracje zgodności z Polską Normą przenoszącą normy europejskie, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi dla materiałów, urządzeń i sprzętu użytych w trakcie realizacji przedmiotu umowy. Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia (pierwsze wyposażenie).
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa sprzętu RTV i AGD
Beschreibung: Opis: Dostawa sprzętu RTV i AGD: zestaw głośników, odtwarzacz blu-ray, konsola do gier z kontrolerami, aparat fotograficzny lustrzanka z torbą i kartą sd, karta pamięci, statyw, radioodtwarzacz, radio, czajnik bezprzewodowy, mikrofalówka, chłodziarka, telewizor, expres do kawy, oczyszczacz powietrza, klimatyzator przenośny, chłodziarka medyczna, szorowarka do podłóg. Wszystkie oferowane elementy pierwszego wyposażenia, urządzenia oraz sprzęt muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, w pełni sprawne technicznie, wolne od wad, nie regenerowane, nie powystawowe i gotowe do użycia bez żadnych dodatkowych prac Zamawiającego oraz pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta. Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć certyfikat na znak bezpieczeństwa, deklaracje zgodności z Polską Normą przenoszącą normy europejskie, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi dla materiałów, urządzeń i sprzętu użytych w trakcie realizacji przedmiotu umowy. Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia (pierwsze wyposażenie). Główna klasyfikacja (cpv): 32000000-3 Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny i telekomunikacyjny oraz sprzęt pokrewny
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Los: LOT-0007
Titel: Dostawa wyposażenia kuchni
Beschreibung: Opis: Dostawa wyposażenia kuchni: kocioł warzelny parowy 455 l, kocioł warzelny parowy 300 l, agregat do komory chłodniczej, kocioł warzelny elektryczny 300 l, kocioł warzelny elektryczny 455 l, piec konwekcyjno – parowy, patelnia elektryczna uchylna, wilk do mielenia mięsa, szatkownica do warzyw, komplet tarcz do szatkownicy do warzyw, mikser ręczny, obieraczka do warzyw, taboret elektryczny, chochla 0,125 l, chochla 0,25 l, chochla 0,5 l, chochla kuchenna 4000 ml, chochla kuchenna 3500 ml, zestaw desek do krojenia haccp, fartuch wodoodporny, garnek z pokrywką, lampa owadobójcza, łopatka do przewracania, łyżka cedzakowa, nóż do krojenia mięsa, nóż kucharski, nóż do obierania, pojemnik do żywności okrągły z pokrywką, pojemnik gn 1/1, pojemnik gn 1/1 perforowany, pojemnik gn 1/3, pojemnik gn 1/6, pojemnik termoizolacyjny gn 1/1, pojemnik transportowy euro 200, pojemnik transportowy euro 200 ażurowy, pokrywka do pojemnika gn 1/1, pokrywka do pojemnika gn 1/3, pokrywka do pojemnika gn 1/6, porcjoner, regał magazynowy, rękawice piekarskie, rózga do mieszania 300 mm, rózga do mieszania 540 mm, sito, stojak na deski, stół przyścienny z półką, stół ze zlewem dwukomorowym z szafką, szczypce uniwersalne, szpatuła kątowa, szufelka aluminiowa, termos transportowy 25 l, termos transportowy 35 l, ubijak do ziemniaków, wanna przecedzakowa, wanna cedzakowa, wiadro. Wszystkie oferowane elementy pierwszego wyposażenia, urządzenia oraz sprzęt muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, w pełni sprawne technicznie, wolne od wad, nie regenerowane, nie powystawowe i gotowe do użycia bez żadnych dodatkowych prac Zamawiającego oraz pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta. Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć certyfikat na znak bezpieczeństwa, deklaracje zgodności z Polską Normą przenoszącą normy europejskie, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi dla materiałów, urządzeń i sprzętu użytych w trakcie realizacji przedmiotu umowy. Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia (pierwsze wyposażenie).
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 39141000 Küchenmöbel
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa wyposażenia zewnętrznego
Beschreibung: Opis: Dostawa wyposażenia zewnętrznego: wiata śmietnikowa, palarnia zewnętrzna, pojemnik na sól i piasek, pojemnik na odpady 1100l, pojemnik na odpady 240l, zewnętrzny kosz na odpadki, wózek ręczny z burtami duży, pionowa prasa belująca do odpadów. Wszystkie oferowane elementy pierwszego wyposażenia, urządzenia oraz sprzęt muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, w pełni sprawne technicznie, wolne od wad, nie regenerowane, nie powystawowe i gotowe do użycia bez żadnych dodatkowych prac Zamawiającego oraz pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta. Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć certyfikat na znak bezpieczeństwa, deklaracje zgodności z Polską Normą przenoszącą normy europejskie, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi dla materiałów, urządzeń i sprzętu użytych w trakcie realizacji przedmiotu umowy. Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia (pierwsze wyposażenie).
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 39142000 Gartenmöbel
Los: LOT-0009
Titel: Dostawa pomocy terapeutycznych
Beschreibung: Opis: Dostawa pomocy terapeutycznych: stół do tenisa gra planszowa star wars. the deckbuilding game, gra planszowa osaczeni, gra planszowa detektyw. kryminalna gra planszowa,gra planszowa kolejka, gra planszowa biznes po polsku, gra planszowa lombard, gra szachy drewniane, gra planszowa eurobusiness, gra planszowa labirynty początek drogi, gra planszowa pandemia, gra planszowa wódz plemienia, gra planszowa podziemne imperium, gra warcaby, gra karty uno, model kartonowy do sklejania, pirograf / wypalarka do drewna, puzzle 500 elementów, puzzle 1000 elementów, gra ps4 playstation hits littlebigplanet 3, gra ps4 playstation hits ratchet & clank, gra ps4 dreams, gra ps4 nba 2k24, gra ps4 ea sports fc 24, gra ps4 marvel's spider-man, rakieta do tenisa stołowego, piłeczki do tenisa stołowego, siatka do tenisa stołowego, siatka do siatkówki, piłka do piłki siatkowej, piłka do piłki nożnej, piłka do koszykówki, zestaw szkoleniowy pierwszej pomocy. Wszystkie oferowane elementy pierwszego wyposażenia, urządzenia oraz sprzęt muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, w pełni sprawne technicznie, wolne od wad, nie regenerowane, nie powystawowe i gotowe do użycia bez żadnych dodatkowych prac Zamawiającego oraz pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta. Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć certyfikat na znak bezpieczeństwa, deklaracje zgodności z Polską Normą przenoszącą normy europejskie, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi dla materiałów, urządzeń i sprzętu użytych w trakcie realizacji przedmiotu umowy. Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia (pierwsze wyposażenie).
Interne Kennung: Część 9
Haupteinstufung (cpv): 22110000 Gedruckte Bücher
Los: LOT-0010
Titel: Dostawa pozostałego wyposażenia
Beschreibung: Opis: Dostawa pozostałego wyposażenia: podest antypoślizgowy, materac jednoczęściowy, prześcieradło poszewka na poduszkę, ręcznik, ścierka, koc, poduszka, roleta okienna duża, roleta okienna mała, wózek ręczny, zlewozmywak, bateria zlewozmywakowa, pojemnik na odpady medyczne, alkomat, wykrywacz metali, indywidualny sygnalizator alarm, lampka biurowa, tablica fliphart, projektor, ekran projekcyjny, waga ręczna hakowa, latarka, zegar ścienny, myjka ultradźwiękowa, wstrząsarka do amalgamatu, zgrzewarka do pakietów, destylarka, waga medyczna, elektroniczny aparat do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, zegarowy aparat do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi, aed- defibrylator, mobilny stolik zabiegowy z szufladami, tacki metalowe, torba pierwszej pomocy z wyposażeniem, transporter do laboratorium (skrzynka), narzędzia stomatologiczne, apteczka, koc gaśniczy z szafką montażową, worek ewakuacyjny do akt, godło, tablica duża, tablica mała, kosz na śmieci, szczotka z szufelką, miska plastikowa, szczotka klozetowa, zestaw sprzątający, wózek na odpady, wózek na bieliznę, szczotka do zamiatania, maszynka do strzyżenia, peleryna, kajdanki z futerałem, pałka teleskopowa z uchwytem, gaz pieprzowy z futerałem, podajnik na ręcznik papierowy, dozownik na mydło i preparat do dezynfekcji rąk, kamera inspekcyjna, łopata do odśnieżania, miotła, urządzenie do czyszczenia obuwia, stojak na dokumenty, skrzynka na listy, przegroda pisuarowa. Wszystkie oferowane elementy pierwszego wyposażenia, urządzenia oraz sprzęt muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, w pełni sprawne technicznie, wolne od wad, nie regenerowane, nie powystawowe i gotowe do użycia bez żadnych dodatkowych prac Zamawiającego oraz pochodzić z oficjalnych kanałów dystrybucyjnych producenta. Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest przedłożyć certyfikat na znak bezpieczeństwa, deklaracje zgodności z Polską Normą przenoszącą normy europejskie, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi dla materiałów, urządzeń i sprzętu użytych w trakcie realizacji przedmiotu umowy. Zamawiający wymaga udzielenia co najmniej 24 miesięcznej gwarancji na przedmiot zamówienia (pierwsze wyposażenie).
Interne Kennung: Część 10