See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa worków na odpady komunalne i odpady medyczne oraz etykiet samoprzylepnych do worków.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa worków na odpady komunalne i odpady medyczne oraz etykiet samoprzylepnych do worków. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie nie zostało podzielone na pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 5 do swz.
Vorherige Bekanntmachung: 490391-2025
Interne Kennung: P/299/2025/SMat/WIM - 78/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30192800 Selbstklebende Etiketten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa worków na odpady komunalne i odpady medyczne oraz etykiet samoprzylepnych do worków. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie nie zostało podzielone na pakiety. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do swz.