2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby EZ – Příprava implementace EHDS II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je vytvoření podmínek pro využívání datových zdrojů dostupných/pořizovaných v rámci zdravotnického systému ČR pro vědecké a výzkumné účely a dále pro podporu rozvoje veřejných politik, tj. pro sekundární využití zdravotních dat. Předmět plnění veřejné zakázky bude spolufinancován z Národního plánu obnovy. Zadavatel v souladu s § 131 a násl. ZZVZ uzavře rámcovou dohodu se třemi účastníky, jejichž nabídka bude v zadávacím řízení hodnocena jako nejvýhodnější . Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu určitou, a to na dobu 4 let. Zadávání veřejných zakázek na základě rámcové dohody bude probíhat s obnovením soutěže postupem dle § 135 ZZVZ.
Interne Kennung: 0569/023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung, 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste
5. Los
Los: LOT-0001