71042-2026 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen – Servis a opravy elektrovozidel kategorie N1 - Ford E-Transit
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServis a opravy elektrovozidel kategorie N1 - Ford E-Transit
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie N1 ve vlastnictví zadavatele. Předmětem servisů a oprav bude celkem 130 ks elektrovozidel značky Ford E-Transit. Veřejná zakázka je rozdělena na 7 částí (viz výčet níže). Dodavatel může podat nabídku pro jednu či více částí. Přehled částí veřejné zakázky: • část č. 1 VZ - region Praha; • část č. 2 VZ - region Severní Čechy; • část č. 3 VZ - region Jižní Čechy; • část č. 4 VZ - region Západní Čechy; • část č. 5 VZ - region Východní Čechy; • část č. 6 VZ - region Severní Morava; • část č. 7 VZ - region Jižní Morava. Podrobnosti viz Zadávací dokumentace (dále jen "ZD").
Interne Kennung220240022
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
LosLOT-0002
TitelServis a opravy elektrovozidel kategorie N1 - Ford E-Transit - část č. 2 VZ - region Severní Čechy
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie N1 (Ford E-Transit) v regionu Severní Čechy.
Interne Kennung2
LosLOT-0006
TitelServis a opravy elektrovozidel kategorie N1 - Ford E-Transit - část č. 6 VZ - region Severní Morava
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie N1 (Ford E-Transit) v regionu Severní Morava.
Interne Kennung6
LosLOT-0005
TitelServis a opravy elektrovozidel kategorie N1 - Ford E-Transit - část č. 5 VZ - region Východní Čechy
BeschreibungPředmětem plnění této části veřejné zakázky jsou servisy (poskytování servisních prohlídek a běžná údržba) a opravy (včetně dodávky materiálu a náhradních dílů) elektrovozidel kategorie N1 (Ford E-Transit) v regionu Východní Čechy.
Interne Kennung5