See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 152 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PMU odd 111
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 152 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PMU odd 111
Interne Kennung: 099/2019/142/3960
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 193 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Chlum III Q
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 193 v kategorii 2 - Výroba dříví na OM harvestorovou technologií na LS Třeboň, revír Chlum III Q
Interne Kennung: 099/2019/142/3957
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 90 v kategorii 62 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Kraslice, revír Rolava
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 90 v kategorii 62 - Výroba dříví kombinací technologií na LS Kraslice, revír Rolava
Interne Kennung: 099/2019/142/3956
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 184 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Štítary
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 184 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Štítary
Interne Kennung: 099/2019/142/3951
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 111 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Sedlčany, l.ú.Lhotka Pú -40 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 111 v kategorii 14 - 114 Výroba dříví harvestorovou technologií - LZ Konopiště - polesí Sedlčany, l.ú.Lhotka Pú -40 2025
Interne Kennung: 099/2019/142/3944
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 190 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 6 Hartmanice Odd 606
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 190 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií LS Železná Ruda revír 6 Hartmanice Odd 606
Interne Kennung: 099/2019/142/3958
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 129 v kategorii 16 - Výroba dříví komplexní četou, LS Znojmo revír Jaroslavice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 129 v kategorii 16 - Výroba dříví komplexní četou, LS Znojmo revír Jaroslavice
Interne Kennung: 099/2019/142/3942
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 133 v kategorii 58 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PU 101
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 133 v kategorii 58 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PU 101
Interne Kennung: 099/2019/142/3961
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 131 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Petrovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 131 v kategorii 16 - 201 Výroba dříví komplexní četou - KŘ Brno, revír Petrovice
Interne Kennung: 099/2019/142/3934
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 197 v kategorii 2 - Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ České Budějovice LS Hluboká nad Vltavou revír Ševětín III.Q
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 197 v kategorii 2 - Výroba dříví harvestorovou technologií - KŘ České Budějovice LS Hluboká nad Vltavou revír Ševětín III.Q
Interne Kennung: 099/2019/142/3967