2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnokabinowy symulator lokomotywy elektrycznej w standardzie CEMM UTK oraz stanowiska modelowania i symulacji sieci kolejowych z możliwością edycji tras kolejowych na potrzeby symulatora kabinowego. Znak sprawy: DZPZ.282.70.2025.MK
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia obejmuje dostawę pełnokabinowego symulatora lokomotywy elektrycznej w standardzie CEMM UTK oraz stanowisk modelowania i symulacji sieci kolejowych z możliwością edycji tras kolejowych na potrzeby symulatora kabinowego. Zamówienie składa się z dwóch elementów, które muszą być ze sobą kompatybilne WIZJA LOKALNA Zamawiający wymaga odbycia obowiązkowej wizji lokalnej. Miejsce zbiórki i termin odbycia wizji lokalnej: Wydział Transportu i Inżynierii Lotniczej Politechniki Śląskiej, ul. Krasińskiego 8, 40-019 Katowice w dniu 04.11.2025 r. godzina 12:00 (korytarz za drzwiami 2012k na II piętrze budynku) Termin wykonania zamówienia: do 15.03.2026 r. od dnia zawarcia umowy. Termin wykonania zamówienia został określony przez wskazanie konkretnej daty z uwagi na konieczność rozliczenia środków zewnętrznych przyznanych na realizację zamówienia. Kody CPV 34600000-3 Lokomotywy kolejowe i tramwajowe oraz tabor kolejowy i podobne elementy
Interne Kennung: DZPZ.282.70.2025.MK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0001