710491-2025 - Ergebnis
Polen – Massenspektrometer – DFP.271.100.2025.AB - Zakup wysokoczułego systemu spektrometrii mas z analizatorem typu potrójny kwadrupol wyposażony w źródło ESI/APCI z osprzętem wraz z dostawą, uruchomieniem i szkoleniem personelu.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDFP.271.100.2025.AB - Zakup wysokoczułego systemu spektrometrii mas z analizatorem typu potrójny kwadrupol wyposażony w źródło ESI/APCI z osprzętem wraz z dostawą, uruchomieniem i szkoleniem personelu.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Wysokoczuły system spektrometrii mas z analizatorem typu potrójny kwadrupol wyposażony w źródło ESI/APCI zgodny z wymogami dyrektywy 2017/746 – 1 sztuka z osprzętem, wraz dostawą, uruchomieniem i szkoleniem personelu. Zamówienie udzielane jest w ramach realizacji w Uniwersytecie Jagiellońskim Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza. Program Strategiczny Inicjatywa Doskonałości – Uczenia Badawcza w Uniwersytecie Jagiellońskim realizowany jest w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza”.
Vorherige Bekanntmachung519755-2025
Interne KennungDFP.271.100.2025.AB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Wysokoczuły system spektrometrii mas z analizatorem typu potrójny kwadrupol wyposażony w źródło ESI/APCI zgodny z wymogami dyrektywy 2017/746 – 1 sztuka z osprzętem, wraz dostawą, uruchomieniem i szkoleniem personelu.