2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst cyclisch onderhoud bomen Staphorst
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Snoeiwerkzaamheden aan bomen b. Digitaal registreren van uitgevoerde werkzaamheden c. Uitvoeren van bijkomende werkzaamheden De aannemer mag redelijkerwijs verwachten dat onder de RAW-raamovereenkomst voor ca. € 400.000,00 over de totale looptijd van 4 jaar aan deelopdrachten zal worden verstrekt. Aan de voorgaande indicatie kunnen geen rechten worden ontleend. De indicatie dient louter om potentiële inschrijvers een globaal beeld te geven van de omvang van de opdracht.
Interne Kennung: STAPHORST-SNOEI-2023-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Raamovereenkomst cyclisch onderhoud bomen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het bestek betreft een raamovereenkomst met een looptijd van 2 jaar, met een optie tot verlenging van de looptijd van het contract van 2 keer 1 jaar.