2. Verfahren
Verfahren
Titel: Portálové řešení pro zpracování kardiovaskulárních a UZV dat
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je pořízení Integrovaného multimodálního obrazového a pacientského systému vhodného pro kardiologické, kardiovaskulární a angiografická pracoviště, navrženého k provádění nezbytných funkcí požadovaných pro import, export, ukládání, archivaci, kontrolu, analýzu, kvantifikaci, reportování a správu databáze digitálních lékařských snímků, surových (RAW) dat z kardiovaskulárních či angiografických modalit, rekonstrukcí a dalších kardiologicky a angiografický relevantních obrazových a datových záznamů. Kromě toho musí systém podporovat aplikace, které umožňují použití komerčně dostupných nástrojů a specifikovaných aplikací pro analýzu, kvantifikaci a reportování kardiovaskulárních dat. Implementace softwaru bude provedena včetně integrace do nemocničního informačního systému (NIS), na nemocniční ESB vrstvu (integrační platforma), do lokálního PACS řešení a do krajského dlouhodobého uložiště PACS. Výše popsaný software bude dodán včetně hardwaru, který bude osazen procesorem, připravený na doplnění druhého CPU, osazen pamětí RAM a trojicí NVMe disků. Předmět plnění bude pořízen a dodán včetně technické podpory a maintenance v požadovaném rozsahu.
Interne Kennung: 25042
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Smluvní strany si dále v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ, pro případ trvání a plnění této Smlouvy i po uplynutí prvních 60 měsíců poskytování technické podpory dle čl. III. odst. 3. a souvisejících této Smlouvy, vyhrazují právo stanovit pro 6. rok plnění a roky následující způsob stanovení ceny za po-skytování technické podpory od data výročí poskytování technické podpory, a to dle dále uvedených pravidel: 1. Výchozí hodnotou je vždy cena za poslední rok poskytování technické podpory (výchozí hodno-tou pro stanovení ceny pro 6. rok plnění je tak cena za 5. rok plnění dle čl. VI. odst. 2.3.1. této Smlouvy). 2. Výchozí hodnota může být pro následující rok (12 měsíců) procentuálně zvýšena maximálně o míru inflace v ČR vyjádřenou přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen dle údajů publikovaných Českým statistickým úřadem za kalendářní rok nejblíže předcházející. Ke stanovení hodnoty plnění pro následující rok dojde na základě jednání a souhlasu obou smluv-ních stran, při respektování maximálního limitu nárůstu dle předchozí věty. 3. V případě, že kterákoliv smluvní strana pojme záměr nepokračovat v poskytování technické podpory na následující rok plnění, je tak povinna oznámit druhé smluvní straně nejpozději 6 měsíců před uplynutím aktuálního roku poskytované technické podpory a v téže lhůtě závazek k poskytování technické podpory pro následující rok vypovědět. V případě výpovědi kterékoliv smluvní strany dle předchozí věty zaniknou závazky smluvních stran k poslednímu dni období aktuálního roku poskytované technické podpory; tím není dotčeno ust. čl. IX. odst. 4. této Smlouvy.