710595-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von Fachärzten – [DNPS.424.74.2025] Wyniki konkursu ofert - udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza specjalistę w poradniach neurologicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - konkurs uzupełniający
Bekanntmachung der Wettbewerbsergebnisse
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel[DNPS.424.74.2025] Wyniki konkursu ofert - udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza specjalistę w poradniach neurologicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - konkurs uzupełniający
Beschreibungudzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza specjalistę w poradniach neurologicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie - konkurs uzupełniający
Interne KennungDNPS.424.74.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85111200 Ärztliche Versorgung im Krankenhaus
5. Los
LosLOT-0001
TitelDNPS.424.74.2025
BeschreibungDNPS.424.74.2025 - świadczenia lekarskie w poradniach neurologicznych
Interne Kennung[DNPS.424.74.2025]