2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych na terenie gminy i miasta Lwówek Śląski, z podziałem na części: Część 1. Odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy i miasta lwówek Śląski z nieruchomosci: zamieszkałych, domków letniskowych i innych nieruchomosci wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Część 2. prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie miasta Lwówek Śląski.
Beschreibung: Odbiór odpadów komunalnych na terenie gminy i miasta Lwówek Śląski, z podziałem na części: Część 1. Odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy i miasta Lwówek Śląski z nieruchomości: zamieszkałych, domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Część 2. prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie miasta Lwówek Śląski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w zał. nr 11 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów komunalnych na terenie gminy i miasta Lwówek Śląski, z podziałem na części: Część I Zamówienia: Odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy i miasta Lwówek Śląski z nieruchomości: zamieszkałych, domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe.
Beschreibung: Odbiór odpadów komunalnych na terenie gminy i miasta Lwówek Śląski, z podziałem na części: Część I Zamówienia: Odbiór odpadów komunalnych z terenu gminy i miasta Lwówek Śląski z nieruchomości: zamieszkałych, domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w zał. nr 11 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień oraz opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór odpadów komunalnych na terenie gminy i miasta Lwówek Śląski, z podziałem na części: Część 2: Prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie miasta Lwówek Śląski.
Beschreibung: Prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie miasta Lwówek Śląski. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został szczegółowo w zał. nr 11 do SWZ.