2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego dla Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa: - 80 szt. komputerów stacjonarnych, - 80 szt. monitorów komputerowych, - 80 szt. pakietów oprogramowania biurowego, dla Urzędu Miasta Jastrzębie-Zdrój. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy lub usługi spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 z późn. zm.) Zamawiający opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 PZP, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 467621-2025
Interne Kennung: BZP.271.77.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001