See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KoordinátořI BOZP na staveništi
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky bude zajištění služeb, v rámci nichž bude účastník vykonávat činnost koordinátora BOZP při přípravě a realizaci staveb energetických zařízení distribuční soustavy a to zejména staveb elektrických zařízení VVN, VN a NN. Předmět veřejné zakázky se vztahuje na veškeré distribuční území provozované Zadavatelem vymezené v příloze této dokumentace, přičemž rozdělení Systému kvalifikace na části je provedeno na regionální bázi a dle hladiny napětí VVN, VN a NN.
Vorherige Bekanntmachung: 391799-2023
Interne Kennung: KoordinátořI BOZP na staveništi (2024-2028)
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bližší informace v ZD
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VVN – Jižní Morava
Interne Kennung: část 2 VVN – Jižní Morava
Los: LOT-0002
Titel: VN a NN – Jižní Čechy západ – Písek, Tábor
Interne Kennung: část 3
Los: LOT-0003
Titel: VVN - jižní čechy
Interne Kennung: část 1 - VVN jižní čechy
Los: LOT-0004
Titel: část 4 VN a NN jižní čechy jih
Interne Kennung: část 4 VN a NN jižní čechy jih