See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Wodzisławskiego w sezonie zimowym 2025/2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie powiatu wodzisławskiego w sezonie 2025/2026 z podziałem na dziewięć części.
Vorherige Bekanntmachung: 462084-2025
Interne Kennung: ZP.2523.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ 1 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni jezdni dróg powiatowych Rejonu I
Beschreibung: Część 1 przedmiotu zamówienia obejmuje zwalczanie śliskości i odśnieżanie dróg powiatowych Rejonu I (długość dróg w rejonie 47,29 km) przy użyciu następującego sprzętu: 1) nośnik wyposażony w piaskarko-solarkę wraz z instalacją do zwilżania materiału solanką oraz pług lemieszowy - 1 szt. 2) nośnik wyposażony w pług lemieszowy - 1 szt. Zamawiający przewiduje w czasie trwania umowy następujące ilości pracy sprzętu oraz pełnienia dyżuru stacjonarnego na zapleczu Zimowego Utrzymania Dróg (zwanego w dalszej części ZUD) Powiatowego Zarządu Dróg (zwanego w dalszej części PZD) dla części 1: Rodzaj sprzętu/ Zakładana ilość pracy sprzętu/ Zakładana ilość dyżuru: 1. Nośnik z piaskarko – solarką i pługiem/ 380 godz./ 4 miesiące 2. Nośnik z pługiem /1500 km/ 20 godz.
Menge: 47,29 Kilometer
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ 2 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni jezdni dróg powiatowych Rejonu II
Beschreibung: Część 2 przedmiotu zamówienia obejmuje zwalczanie śliskości i odśnieżanie dróg powiatowych Rejonu II (długość dróg w rejonie 34,04 km) przy użyciu następującego sprzętu: 1) nośnik wyposażony w piaskarko-solarkę wraz z instalacją do zwilżania materiału solanką oraz pług lemieszowy - 1 szt. 2) nośnik wyposażony w pług lemieszowy - 1 szt. Zamawiający przewiduje w czasie trwania umowy następujące ilości pracy sprzętu oraz pełnienia dyżuru stacjonarnego na zapleczu Zimowego Utrzymania Dróg (zwanego w dalszej części ZUD) Powiatowego Zarządu Dróg (zwanego w dalszej części PZD) dla części 2: Rodzaj sprzętu/ Zakładana ilość pracy sprzętu/ Zakładana ilość dyżuru: 1. Nośnik z piaskarko – solarką i pługiem/ 380 godz./ 4 miesiące 2. Nośnik z pługiem /1000 km/ 20 godz.
Menge: 34,04 Kilometer
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ 3 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni jezdni dróg powiatowych Rejonu III
Beschreibung: Część 3 przedmiotu zamówienia obejmuje zwalczanie śliskości i odśnieżanie dróg powiatowych Rejonu III (długość dróg w rejonie 31,90 km) przy użyciu następującego sprzętu: 1) nośnik wyposażony w piaskarko-solarkę wraz z instalacją do zwilżania materiału solanką oraz pług lemieszowy - 1 szt. 2) nośnik wyposażony w pług lemieszowy - 1 szt. Zamawiający przewiduje w czasie trwania umowy następujące ilości pracy sprzętu oraz pełnienia dyżuru stacjonarnego na zapleczu Zimowego Utrzymania Dróg (zwanego w dalszej części ZUD) Powiatowego Zarządu Dróg (zwanego w dalszej części PZD) dla części 3: Rodzaj sprzętu/ Zakładana ilość pracy sprzętu/ Zakładana ilość dyżuru: 1. Nośnik z piaskarko – solarką i pługiem/ 380 godz./ 4 miesiące 2. Nośnik z pługiem /1000 km/ 20 godz.
Menge: 31,9 Kilometer
Los: LOT-0004
Titel: CZĘŚĆ 4 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni jezdni dróg powiatowych Rejonu IV
Beschreibung: Część 4 przedmiotu zamówienia obejmuje zwalczanie śliskości i odśnieżanie dróg powiatowych Rejonu IV (długość dróg w rejonie 28,53 km) przy użyciu następującego sprzętu: 1) nośnik wyposażony w piaskarko-solarkę wraz z instalacją do zwilżania materiału solanką oraz pług lemieszowy - 1 szt. 2) nośnik wyposażony w pług lemieszowy - 1 szt. Zamawiający przewiduje w czasie trwania umowy następujące ilości pracy sprzętu oraz pełnienia dyżuru stacjonarnego na zapleczu Zimowego Utrzymania Dróg (zwanego w dalszej części ZUD) Powiatowego Zarządu Dróg (zwanego w dalszej części PZD) dla części 4: Rodzaj sprzętu/ Zakładana ilość pracy sprzętu/ Zakładana ilość dyżuru: 1. Nośnik z piaskarko – solarką i pługiem/ 380 godz./ 4 miesiące 2. Nośnik z pługiem /1000 km/ 20 godz.
Menge: 28,53 Kilometer
Los: LOT-0005
Titel: CZĘŚĆ 5 - Usługa polegająca na załadunku materiałów do zwalczania śliskości ładowarką, wykonywana na terenie siedziby Powiatowego Zarządu Dróg w Wodzisławiu Śląskim
Beschreibung: Część 5 przedmiotu zamówienia obejmuje załadunek materiałów do zwalczania śliskości i zabezpieczenia dróg przed śliskością na piaskarko-solarki i rozrzutniki materiałów uczestniczące w zimowym utrzymaniu dróg. Usługa będzie wykonywana na terenie siedziby Powiatowego Zarządu Dróg w Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Syryni, przy ul. Raciborskiej 3. Ponadto zadanie obejmuje też pryzmowanie, a także przygotowanie mieszanek materiałów na wezwanie i zgodnie z dyspozycjami Dyżurnego Ośrodka Dyspozycyjnego Powiatowego Zarządu Dróg. Zamawiający zakłada w czasie trwania umowy następujący czas pracy sprzętu oraz pełnienia dyżuru stacjonarnego w siedzibie PZD: Rodzaj sprzętu: ładowarka/ Zakładana ilość pracy sprzętu: 150 godz./Zakładana ilość dyżuru stacjonarnego sprzętu: 100 godz.
Menge: 250 Stunden
Los: LOT-0006
Titel: CZĘŚĆ 6 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni chodników Rejonu I
Beschreibung: Część 6 przedmiotu zamówienia obejmuje odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni chodników Rejonu I (długość chodników w rejonie - 24,78 km) oraz jednokrotne pozimowe oczyszczenie nawierzchni chodnika na długości świadczonych usług Zamawiający zakłada w czasie trwania umowy następujące ilości kilometrów odśnieżania, posypywania i pozimowego oczyszczenia chodników: 1) zakładana długość chodników do odśnieżenia: 372 km 2) zakładana długość chodników do zwalczenia śliskości: 124 km 3) długość chodników do pozimowego oczyszczenia: 24,78 km
Menge: 24,78 Kilometer
Los: LOT-0007
Titel: CZĘŚĆ 7 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni chodników Rejonu II
Beschreibung: Część 7 przedmiotu zamówienia obejmuje odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni chodników Rejonu II (długość chodników w rejonie - 23,07 km) oraz jednokrotne pozimowe oczyszczenie nawierzchni chodnika na długości świadczonych usług Zamawiający zakłada w czasie trwania umowy następujące ilości kilometrów odśnieżania, posypywania i pozimowego oczyszczenia chodników: 1) zakładana długość chodników do odśnieżenia: 347 km 2) zakładana długość chodników do zwalczenia śliskości: 116 km 3) długość chodników do pozimowego oczyszczenia: 23,07 km
Menge: 23,07 Kilometer
Los: LOT-0008
Titel: CZĘŚĆ 8 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni chodników Rejonu III
Beschreibung: Część 8 przedmiotu zamówienia obejmuje odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni chodników Rejonu III (długość chodników w rejonie - 26,06 km) oraz jednokrotne pozimowe oczyszczenie nawierzchni chodnika na długości świadczonych usług Zamawiający zakłada w czasie trwania umowy następujące ilości kilometrów odśnieżania, posypywania i pozimowego oczyszczenia chodników: 1) zakładana długość chodników do odśnieżenia: 391 km 2) zakładana długość chodników do zwalczenia śliskości: 131 km 3) długość chodników do pozimowego oczyszczenia: 26,06 km
Menge: 26,06 Kilometer
Los: LOT-0009
Titel: CZĘŚĆ 9 - Usługa polegająca na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości nawierzchni chodników Rejonu IV
Beschreibung: Część 9 przedmiotu zamówienia obejmuje odśnieżanie i zwalczanie śliskości nawierzchni chodników Rejonu IV (długość chodników w rejonie - 26,08 km) oraz jednokrotne pozimowe oczyszczenie nawierzchni chodnika na długości świadczonych usług Zamawiający zakłada w czasie trwania umowy następujące ilości kilometrów odśnieżania, posypywania i pozimowego oczyszczenia chodników: 1) zakładana długość chodników do odśnieżenia: 392 km 2) zakładana długość chodników do zwalczenia śliskości: 131 km 3) długość chodników do pozimowego oczyszczenia: 26,08 km
Menge: 26,08 Kilometer