2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniach wspomaganych dla osób w podeszłym wieku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniach wspomaganych dla osób w podeszłym wieku
Interne Kennung: 341-28.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zamówienie na usługi społeczne
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy w związku z art. 359 ust. 1 ustawy (zamówienie na usługi społeczne)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85311100 Altenfürsorgeleistungen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług opieki i wsparcia w dwóch mieszkaniach znajdujących się przy Al. Piastów przeznaczonych dla maksymalnie 6 i 5 osób
Beschreibung: W ramach wykonania przedmiotu zamówienia wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia usług opieki i wsparcia mieszkańcom mieszkań wspomaganych w których przebywać będą osoby w wieku poprodukcyjnym. Mieszkania znajdują się: w zakresie części I w centrum miasta Szczecin.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0003
Titel: świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniach wspomaganych znajdujących się przy ul. Boh. Warszawy, ul. Pocztowej, ul. H. Żółkiewskiego przeznaczonego dla maksymalnie 6 osób;
Beschreibung: Część nr 2 Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniach wspomaganych dla osób w podeszłym wieku w mieszkaniach wspomaganych znajdujących się przy ul. Boh. Warszawy, ul. Pocztowej, ul. H. Żółkiewskiego przeznaczonego dla maksymalnie 6 osób; Szczegółowy opis znajduje się w Rozdziale XVI swz
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0004
Titel: świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniu znajdującym się przy ul. A. Mickiewicza przeznaczonego dla maksymalnie 6 osób.
Beschreibung: świadczenie usług opieki i wsparcia w mieszkaniu znajdującym się przy ul. A. Mickiewicza przeznaczonego dla maksymalnie 6 osób w zakresie części III w Dzielnicy Pogodno miasta Szczecin.
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług opieki i wsparcia w dwóch mieszkaniach znajdujących się przy: Ściegiennego przeznaczonych dla maksymalnie 5 osób, ul. Bol. Śmiałego przeznaczonych dla maksymalnie 4 osób.
Beschreibung: świadczenie usług opieki i wsparcia w dwóch mieszkaniach znajdujących się przy: Ściegiennego przeznaczonych dla maksymalnie 5 osób, ul. Bol. Śmiałego przeznaczonych dla maksymalnie 4 osób (możliwa zmiana lokalizacji na terenie miasta Szczecin!!);Szczegółowy opis znajduje się w Rozdziale XIV swz.
Interne Kennung: część 4