710779-2023 - Wettbewerb
Belgien – Hilfstätigkeiten für den Landverkehr – Raamovereenkomst voor diensten bestaande uit exploitatie voor deelfietssysteem aan Hoppinpunten in andere locaties in het werkingsgebied van WVI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor diensten bestaande uit exploitatie voor deelfietssysteem aan Hoppinpunten in andere locaties in het werkingsgebied van WVI
Beschreibung: Raamovereenkomst voor diensten bestaande uit exploitatie voor deelfietssysteem aan Hoppinpunten in andere locaties in het werkingsgebied van WVI
Interne Kennung: 9137/RPM/MS/2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63710000 Hilfstätigkeiten für den Landverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 9137/RPM/MS/2023 - 1 Fietsdeelsysteem aan Hoppinpunten
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 9137/RPM/MS/2023 - 2 fietsdeelsysteem stedelijk aanbod
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 9137/RPM/MS/2023 - 3 fietsdeelsysteem voor specifieke deelfietsen
Interne Kennung: 3