2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO AMBULANSU RATUNKOWEGO (AMBULANS DROGOWY) TYPU B/C
Beschreibung: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO AMBULANSU RATUNKOWEGO (AMBULANS DROGOWY) TYPU B/C zgodnie z załącznikami do SWZ.
Interne Kennung: 119/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W związku z zamierzaniami inwestycyjnymi w zakresie objętym zakupem i związanymi z nimi organizacją i planowanymi procedurami medycznymi, istnieje potrzeba skrócenia procedury przetargowej celem niezwłocznego podpisania umowy o udzielenie zamówienia publicznego. Brak zrealizowanego zamówienia w terminie wyznaczonym, doprowadzi do utraty zawnioskowanych środków publicznych i spowoduje szkodę finansową.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114100 Notfallwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: DOSTAWA FABRYCZNIE NOWEGO AMBULANSU RATUNKOWEGO (AMBULANS DROGOWY) TYPU B/C zgodnie z SWZ w tym zakresie
Interne Kennung: 1