2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach zadań zbiornikowych w Nadleśnictwie Oleszyce realizowanych w ramach projektu: "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych - kontynuacja (MRN3)"
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowej w ramach zadań zbiornikowych w Nadleśnictwie Oleszyce. Część I - budowa zbiornika pn. Lilowa w Leśnictwie Dzików. Część II - budowa trzech zbiorników w uroczysku Basen, Leśnictwo Zabiała. Część III - budowa zbiornika pn. Lisa Potok oraz Mateczki w Leśnictwie Stare Sioło realizowanych w ramach projektu: "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych - kontynuacja (MRN3)” w trzech częściach, jak niżej: a) Część I: Wykonanie dokumentacji projektowej na budowę zbiornika pn. Lilowa w Leśnictwie Dzików wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych decyzji i pozwoleń administracyjnych oraz pełnieniem nadzoru autorskiego. Dokumentacja projektowa musi być opracowana na podstawie koncepcji rozwiązań projektowych pn. „Budowa zbiornika retencyjnego Lilowa” z czerwca 2023 roku (Rewizja 1) stanowiącej załącznik nr 2.1 do SWZ. Nr rozliczeniowy zadania: 04-19-1.1-01 Lokalizacja: Leśnictwo Dzików, oddz.: 51c, 51d, 51f, działka ewidencyjna 1286, obręb Niemstów, gmina Cieszanów, powiat lubaczowski, województwo podkarpackie. b) Część II: Wykonanie dokumentacji projektowej na budowę trzech zbiorników w uroczysku Basen, Leśnictwo Zabiała wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych decyzji i pozwoleń administracyjnych oraz pełnieniem nadzoru autorskiego. Dokumentacja projektowa musi być opracowana na podstawie koncepcji rozwiązań projektowych pn. „Budowa zbiornika retencyjnego Basen” z czerwca 2023 roku (Rewizja 1) stanowiącej załącznik nr 2.1 do SWZ. Nr rozliczeniowy zadania: 04-19-1.1-02 Lokalizacja: Leśnictwo Zabiała, oddz.: 170a, 170b, działka ewidencyjna 2437, obręb Stare Oleszyce, gmina Oleszyce, powiat lubaczowski, województwo podkarpackie. c) Część III: Wykonanie dokumentacji projektowej na budowę zbiornika pn. Lisa Potok oraz Mateczki w Leśnictwie Stare Sioło wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych decyzji i pozwoleń administracyjnych oraz pełnieniem nadzoru autorskiego. Dokumentacja projektowa musi być opracowana na podstawie opracowanej koncepcji rozwiązań projektowych pn. „Budowa zbiornika retencyjnego Lisa Potok” oraz „Budowa zbiornika retencyjnego Mateczki” z czerwca 2023 roku (Rewizja 2) stanowiącej załącznik nr 2.1 do SWZ. Nr rozliczeniowy zadania: 04-19-1.1-03 oraz 04-19-1.1-04 Lokalizacja: Leśnictwo Stare Sioło, oddz.: 232b, 232c, działka ewidencyjna 103, obręb Miłków, gmina Stary Dzików oraz działka ewidencyjna 1240/3, obręb Stare Sioło, gmina Oleszyce, powiat lubaczowski, województwo podkarpackie, a także: Leśnictwo Stare Sioło, oddz.: 242b, 242c, działka ewidencyjna 88, obręb Miłków, gmina Stary Dzików, powiat lubaczowski, województwo podkarpackie. 3.2. W skład dokumentacji projektowo-kosztorysowej wchodzić będą: a) Dokumentacja projektowa zawierająca: - projekt budowlany w zakresie uwzględniającym specyfikę robót budowlanych, - projekt techniczny, b) Dokumentacja kosztorysowa zawierająca: - kosztorys inwestorski wykonany zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 20 grudnia 2021 r. w sprawie określenia metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, obliczania planowanych kosztów prac projektowych oraz planowanych kosztów robót budowlanych określonych w programie funkcjonalno-użytkowym (Dz. U. 2021 poz. 2458), - przedmiar robót/ branżowe przedmiary robót – jeżeli wymagane, który powinien zawierać zestawienie przewidywanych do wykonania robót podstawowych w kolejności technologicznej ich wykonania wraz z ich szczegółowym opisem lub wskazaniem podstaw ustalający szczegółowy opis oraz wskazaniem właściwych specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych. Do przedmiaru należy dołączyć w formie załączników wyliczenie i zestawienia ilości jednostek przedmiarowych robót podstawowych wskazujące sposób obliczeń pozycji przedmiarowych, c) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR), jako opracowanie szczegółowe dla danego zadania (obiektu budowlanego) i zawierające zbiory wymagań, które są niezbędne do określenia standardu i jakości wykonania roboty budowlanej, stosowania materiałów i technologii oraz zasad odbierania i oceny prawidłowości wykonania poszczególnych robót. STWiOR winien zawierać jedynie elementy odnoszące się do konkretnego zadania z uwzględnieniem przebiegu procesu realizacji zadania (w tym: kolejność robót, wymagania dotyczące technologii i materiałów, sposób dokonywania kontroli i odbiorów istotnych elementów obiektów czy robót zanikowych) a z całkowitym wyeliminowaniem ogólnych norm, przepisów i tabel, których znajomość nie jest potrzebna do realizacji i nadzorowania konkretnej roboty budowlanej, d)Opinia geotechniczna / dokumentacja geologiczno-inżynierska – jeżeli wymagane, e)opracowanie mapy do celów projektowych, f)inne wchodzące w skład dokumentacji projektowo-kosztorysowej. Dokumentacja będzie przekazana w czterech egzemplarzach w wersji papierowej. Ponadto Wykonawca dostarczy dokumentację w wersji elektronicznej w formacie .pdf, formacie .dwg – dla części rysunkowej (zawierająca przynajmniej rysunki planu sytuacyjnego w układzie współrzędnych PUWG 1992) oraz .docx i .xlsx (dla części opisowej) na nośniku elektronicznym. 3.3. Katalog decyzji administracyjnych i innych dokumentów koniecznych do ich uzyskania: a) Dokument potwierdzający prawo do dysponowania nieruchomością na cele budowlane - jeżeli wymagane, b) Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach inwestycji, łącznie z ewentualnym wykonaniem raportu odziaływania na środowisko, c) Decyzja o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu / Decyzja o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego - jeżeli wymagane, d) Zgłoszenie prowadzenia robót na obszarach form ochrony przyrody (nie wymagane w przypadku opracowywania Raportu OOŚ), e) Decyzja wodnoprawna, f) Operat wodno-prawny, g) Instrukcja gospodarowania wodą – jeżeli wymagane, h) Karta informacyjna przedsięwzięcia – jeżeli wymagane
Interne Kennung: ZG.270.1.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej na budowę zbiornika pn. Lilowa w Leśnictwie Dzików
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej na budowę zbiornika pn. Lilowa w Leśnictwie Dzików wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych decyzji i pozwoleń administracyjnych oraz pełnieniem nadzoru autorskiego. Dokumentacja projektowa musi być opracowana na podstawie koncepcji rozwiązań projektowych pn. „Budowa zbiornika retencyjnego Lilowa” z czerwca 2023 roku (Rewizja 1) stanowiącej załącznik nr 2.1 do SWZ. Nr rozliczeniowy zadania: 04-19-1.1-01 Lokalizacja: Leśnictwo Dzików, oddz.: 51c, 51d, 51f, działka ewidencyjna 1286, obręb Niemstów, gmina Cieszanów, powiat lubaczowski, województwo podkarpackie.
Los: LOT-0002
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej na budowę trzech zbiorników w uroczysku Basen, Leśnictwo Zabiała
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej na budowę trzech zbiorników w uroczysku Basen, Leśnictwo Zabiała wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych decyzji i pozwoleń administracyjnych oraz pełnieniem nadzoru autorskiego. Dokumentacja projektowa musi być opracowana na podstawie koncepcji rozwiązań projektowych pn. „Budowa zbiornika retencyjnego Basen” z czerwca 2023 roku (Rewizja 1) stanowiącej załącznik nr 2.1 do SWZ. Nr rozliczeniowy zadania: 04-19-1.1-02 Lokalizacja: Leśnictwo Zabiała, oddz.: 170a, 170b, działka ewidencyjna 2437, obręb Stare Oleszyce, gmina Oleszyce, powiat lubaczowski, województwo podkarpackie.
Los: LOT-0003
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowej na budowę zbiornika pn. Lisa Potok oraz Mateczki w Leśnictwie Stare Sioło
Beschreibung: Wykonanie dokumentacji projektowej na budowę zbiornika pn. Lisa Potok oraz Mateczki w Leśnictwie Stare Sioło wraz z uzyskaniem wszystkich niezbędnych decyzji i pozwoleń administracyjnych oraz pełnieniem nadzoru autorskiego. Dokumentacja projektowa musi być opracowana na podstawie opracowanej koncepcji rozwiązań projektowych pn. „Budowa zbiornika retencyjnego Lisa Potok” oraz „Budowa zbiornika retencyjnego Mateczki” z czerwca 2023 roku (Rewizja 2) stanowiącej załącznik nr 2.1 do SWZ. Nr rozliczeniowy zadania: 04-19-1.1-03 oraz 04-19-1.1-04 Lokalizacja: Leśnictwo Stare Sioło, oddz.: 232b, 232c, działka ewidencyjna 103, obręb Miłków, gmina Stary Dzików oraz działka ewidencyjna 1240/3, obręb Stare Sioło, gmina Oleszyce, powiat lubaczowski, województwo podkarpackie, a także: Leśnictwo Stare Sioło, oddz.: 242b, 242c, działka ewidencyjna 88, obręb Miłków, gmina Stary Dzików, powiat lubaczowski, województwo podkarpackie.