710824-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Wartung und Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen – Servisní podpora komponent zákazníka
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelServisní podpora komponent zákazníka
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění hardwarové a softwarové podpory pro IBM power servery a jejich ovládací prvky, disková pole a zálohovací technologie (to dále vše „Komponenty“) u zákazníka SPCSS – Generální finanční ředitelství (dále jen „GFŘ“) (dále to celé jen „Podpora“). Jednotlivé Komponenty, které jsou předmětem Podpory budou definovány v příloze zadávací dokumentace veřejné zakázky. Jedná se o výrobce – International Business Machines Corp., New Orchard Road, Armonk, New York 10504, USA (zastoupená v ČR – IBM Česká republika, spol. s r.o., V Parku 2294/4, 148 00 Praha 4).
Interne KennungVZ2025096
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312600 Wartung und Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001