710833-2025 - Wettbewerb
Polen – Bereitstellung von Software – Zakup przedłużenia usługi wsparcia dla oprogramowania Microsoft Configuration Manager (MCM) oraz zakup oprogramowania do zarządzania stacjami roboczymi Microsoft Configuration Manager (MCM) lub równoważnego wraz ze wsparciem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup przedłużenia usługi wsparcia dla oprogramowania Microsoft Configuration Manager (MCM) oraz zakup oprogramowania do zarządzania stacjami roboczymi Microsoft Configuration Manager (MCM) lub równoważnego wraz ze wsparciem
BeschreibungI. Przedmiotem zamówienia jest zakup: 1) przedłużenia wsparcia Microsoft Software Assurance do posiadanych przez Zamawiającego licencji na oprogramowanie Microsoft Configuration Manager (MCM) (poprzednia nazwa produktu System Center Configuration Manager -SCCM), na okres 36 miesięcy lub zaoferowanie oprogramowania równoważnego ze wsparciem na poziomie usługi Microsoft Software Assurance na okres 36 miesięcy: SKU - AAA - 43039; liczba - 47 000; miara licencyjna - per device 2) bezterminowych licencji na Microsoft Configuration Manager (MCM) wraz z Software Assurance na okres 36 miesięcy lub zaoferowanie oprogramowania równoważnego ze wsparciem na poziomie usługi Microsoft Software Assurance na okres 36 miesięcy: SKU - AAA - 43031; liczba - 1 500; miara licencyjna - per device. 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 7 do SWZ. II. Termin wykonania zamówienia: 1) dostawa bezterminowych Licencji wraz z 36 miesięcznym wsparciem producenta, o których mowa w pkt I.2) – do 21 dni od zawarcia umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2026 r. 2) 36 miesięczne wsparcie producenta dla posiadanych Licencji, o których mowa w pkt I.1) - do 21 dni od zawarcia umowy, ale nie wcześniej niż od 01.01.2026 r. 3) termin świadczenia wsparcia producenta dla Licencji - 36 miesięcy od dnia dostawy.
Interne Kennung993200.271.182.2025-DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001