See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Fontána Vysočany – Dětské brouzdaliště a plastika"
Beschreibung: Realizace díla na základě uskutečněné soutěže o návrh s názvem "DET Fontána Vysočany, Dětské brouzdaliště a plastika, Umělecká instalace a revitalizace vodního prvku ve veřejném prostoru Městské části Prahy 9" (Z2021-035424) - zhotovení uměleckého díla vč. projektové dokumentace
Interne Kennung: JRBU-21/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: JŘBU navazující na soutěž o návrh z r. 2021 (Z2021-035424), dle soutěžních podmínek, ust. § 143 odst. 2, § 65 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92312230 Dienstleistungen von Bildhauern
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Realizace díla na základě uskutečněné soutěže o návrh - zhotovení uměleckého díla vč. projektové dokumentace
Interne Kennung: JRBU 21/25