See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BI and performance management software suite (COGNOS)
Beschreibung: Een business intelligence (BI)-suite helpt organisaties ruwe data om te zetten in bruikbare inzichten door middel van rapportage, dashboards en data-analyse. Het beschikt over een web-gebaseerde interface en bevat mogelijkheden voor selfservice datamodellering, voorspellende prognoses en AI-gestuurde inzichten om gebruikers te helpen weloverwogen beslissingen te nemen. Deze software is ontworpen voor verschillende gebruikers in een organisatie, waardoor iedereen met dezelfde betrouwbare gegevens kan werken. 6 IBM DataStage Enterprise Modernization Virtual Processor Core Subscription License Upgrade Renewal for this subscription: Terminate at end of current term 1 IBM License Metric Tool Per Establishment Annual SW Subscription & Support Renewa 85 IBM Cognos Analytics Viewer Authorized User Annual 30 IBM Cognos Analytics User Authorized User Annual 2 IBM Cognos Analytics Administrator per Authorized User Annual 1 IBM InfoSphere DataStage and QualityStage Designer Workgroup Edition Concurrent User Annual
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Diverse IBM - COGNOS Suite Licenties
Beschreibung: 6 IBM DataStage Enterprise Modernization Virtual Processor Core Subscription License Upgrade Renewal for this subscription: Terminate at end of current term 1 IBM License Metric Tool Per Establishment Annual SW Subscription & Support Renewa 85 IBM Cognos Analytics Viewer Authorized User Annual 30 IBM Cognos Analytics User Authorized User Annual 2 IBM Cognos Analytics Administrator per Authorized User Annual 1 IBM InfoSphere DataStage and QualityStage Designer Workgroup Edition Concurrent User Annual 6 IBM DataStage Enterprise Modernization Virtual Processor Core Subscription License Upgrade Renewal for this subscription: Terminate at end of current term 1 IBM License Metric Tool Per Establishment Annual SW Subscription & Support Renewa 85 IBM Cognos Analytics Viewer Authorized User Annual 30 IBM Cognos Analytics User Authorized User Annual 2 IBM Cognos Analytics Administrator per Authorized User Annual 1 IBM InfoSphere DataStage and QualityStage Designer Workgroup Edition Concurrent User Annual
Interne Kennung: 1