2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie bieżącej konserwacji i czynności całodobowego pogotowia technicznego oraz wykonywania napraw i robót budowlanych wraz z utrzymaniem całodobowego ruchu cieplnego w kotłowniach w obrębie nieruchomości gminy, administrowanych przez Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych w Tychach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie bieżącej konserwacji i czynności całodobowego pogotowia technicznego, wykonywania napraw i robót budowlanych wraz z utrzymaniem całodobowego ruchu cieplnego w kotłowniach węglowych i gazowych, w obrębie nieruchomości gminy
Interne Kennung: DIZ-340/204/09/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury prowadzonego postępowania zostały określone w SWZ
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001