2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa papieru kserograficznego oraz papieru i folii do plotera”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy papieru kserograficznego oraz papieru i folii do plotera, w asortymencie i ilościach zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy oraz formularzem asortymentowo-cenowym - załącznik nr 3 do SWZ / nr 2 do projektowanych postanowień umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (asortymentu) oraz sposób realizacji zamówienia zawierają projektowane postanowienia umowy (wraz z załącznikami). Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu asortymentowo-cenowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość Opcja”. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 311076-2025
Interne Kennung: Znak sprawy: 22WOG-ZP.2712.62.2025/B/A/13/0700/D/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Opublikowanie wstępnego ogłoszenia informacyjnego dotyczącego skrócenia terminu składania ofert OJ S 92/2025 14/05/2025 311076-2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 30197644 Xerografisches Papier
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy stanowiących załącznik do SWZ. Zamawiający w formularzu asortymentowo-cenowym określił podstawowy poziom zamówienia, który może poszerzyć poprzez zwiększenie ilości asortymentu do maksymalnej ilości określonej w tabeli w kolumnie „Ilość Opcja”. Zamawiający zastrzega, iż dostawy objęte prawem opcji muszą być realizowane na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy.