See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa szczepionek
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa szczepionek do Samodzielnego Zespołu Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa–Ochota , ul. Szczęśliwicka 36 , 02 -353 Warszawa. Postępowanie jest podzielone na 3 części: 1) Szczepionka skoniugowana, czterowalentna, przeciwko meningokokom grup A,C,W 135 i Y, do stosowania powyżej 1 roku życia - ampułkostrzykawka 0,5 ml. 2) Szczepionka przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu dla młodzieży i osób dorosłych, w dawce 0,5 ml – zawiesina do wstrzyknięć domięśniowych w ampułkostrzykawce. PROGRAM FSME Adult, 3) Szczepionka przeciw półpaścowi (rekombinowana, z adiuwantem), proszek i zawiesina do sporządzania zawiesiny do wstrzykiwań, 50 µg, 1 fiol. proszku + 1 fiol. 0,5 ml zawiesiny, PROGRAM Shingrix 2. Opis przedmiotu zamówienia – formularz asortymentowo - cenowy stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Na zaoferowane szczepionki Wykonawca zamówienia winien posiadać aktualne karty charakterystyki produktów lub karty charakterystyki substancji niebezpiecznych i preparatów niebezpiecznych na produkty, na które odpowiednie przepisy wymagają ich posiadania. Wykonawca dostarczy Zamawiającemu wymagane karty przed podpisaniem umowy. 4. Zaoferowane szczepionki w dniu dostawy do Zamawiającego muszą posiadać okres ważności nie krótszy niż 12 miesięcy. 5. Zamawiający zastrzega możliwość zakupu mniejszej ilości szczepionek w związku ze zmianą zapotrzebowania.
Vorherige Bekanntmachung: 564264-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Szczepionki
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3