See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa serwisowa pogwarancyjna urządzeń medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa serwisowa pogwarancyjna urządzeń medycznych. Przedmiot zamówienia podzielony został przez Zamawiającego na odrębne części: Część nr 1 – Serwis aparatury medycznej A Część nr 2 – Serwis aparatury medycznej B Część nr 3 – Serwis aparatury medycznej C Część nr 4 – Serwis aparatury medycznej D Część nr 5 – Serwis aparatury medycznej E Część nr 6 – Serwis aparatury medycznej F Część nr 7 – Serwis aparatury medycznej G Część nr 8 – Serwis aparatury medycznej H Część nr 9 – Serwis aparatury medycznej I Część nr 10 – Serwis aparatury medycznej J Część nr 11 – Serwis aparatury medycznej K Część nr 12 – Serwis aparatury medycznej L Część nr 13 – Serwis aparatury medycznej Ł Część nr 14 – Serwis aparatury medycznej M Część nr 15 – Serwis aparatury medycznej N Część nr 16 – Serwis aparatury medycznej O Część nr 17 – Serwis aparatury medycznej P Część nr 18 – Serwis aparatury medycznej R Część nr 19 – Serwis aparatury medycznej S Część nr 20 – Serwis aparatury medycznej T Część nr 21 – Serwis aparatury medycznej U Część nr 22 – Serwis aparatury medycznej W Część nr 23 – Serwis aparatury medycznej X Część nr 24 – Serwis aparatury medycznej Y Część nr 25 – Serwis aparatury medycznej Z Część nr 26 – Serwis aparatury medycznej AA Część nr 27 – Serwis aparatury medycznej AB Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 375703-2025
Interne Kennung: 17/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 – Serwis aparatury medycznej A
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej części zamówienia, określony został w formularzu cenowym, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1 – Serwis aparatury medycznej A
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Serwis aparatury medycznej B
Interne Kennung: Część nr 2 – Serwis aparatury medycznej B
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Serwis aparatury medycznej C
Interne Kennung: Część nr 3 – Serwis aparatury medycznej C
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 – Serwis aparatury medycznej D
Interne Kennung: Część nr 4 – Serwis aparatury medycznej D
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – Serwis aparatury medycznej E
Interne Kennung: Część nr 5 – Serwis aparatury medycznej E
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 – Serwis aparatury medycznej F
Interne Kennung: Część nr 6 – Serwis aparatury medycznej F
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7 – Serwis aparatury medycznej G
Interne Kennung: Część nr 7 – Serwis aparatury medycznej G
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8 – Serwis aparatury medycznej H
Interne Kennung: Część nr 8 – Serwis aparatury medycznej H
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9 – Serwis aparatury medycznej I
Interne Kennung: Część nr 9 – Serwis aparatury medycznej I
Los: LOT-0010
Titel: Część nr 10 – Serwis aparatury medycznej J
Interne Kennung: Część nr 10 – Serwis aparatury medycznej J
Los: LOT-0011
Titel: Część nr 11 – Serwis aparatury medycznej K
Interne Kennung: Część nr 11 – Serwis aparatury medycznej K
Los: LOT-0012
Titel: Część nr 12 – Serwis aparatury medycznej L
Interne Kennung: Część nr 12 – Serwis aparatury medycznej L
Los: LOT-0013
Titel: Część nr 13 – Serwis aparatury medycznej Ł
Interne Kennung: Część nr 13 – Serwis aparatury medycznej Ł
Los: LOT-0014
Titel: Część nr 14 – Serwis aparatury medycznej M
Interne Kennung: Część nr 14 – Serwis aparatury medycznej M
Los: LOT-0015
Titel: Część nr 15 – Serwis aparatury medycznej N
Interne Kennung: Część nr 15 – Serwis aparatury medycznej N
Los: LOT-0016
Titel: Część nr 16 – Serwis aparatury medycznej O
Interne Kennung: Część nr 16 – Serwis aparatury medycznej O
Los: LOT-0017
Titel: Część nr 17 – Serwis aparatury medycznej P
Interne Kennung: Część nr 17 – Serwis aparatury medycznej P
Los: LOT-0018
Titel: Część nr 18 – Serwis aparatury medycznej R
Interne Kennung: Część nr 18 – Serwis aparatury medycznej R
Los: LOT-0019
Titel: Część nr 19 – Serwis aparatury medycznej S
Interne Kennung: Część nr 19 – Serwis aparatury medycznej S
Los: LOT-0020
Titel: Część nr 20 – Serwis aparatury medycznej T
Interne Kennung: Część nr 20 – Serwis aparatury medycznej T
Los: LOT-0021
Titel: Część nr 21 – Serwis aparatury medycznej U
Interne Kennung: Część nr 21 – Serwis aparatury medycznej U
Los: LOT-0022
Titel: Część nr 22 – Serwis aparatury medycznej W
Interne Kennung: Część nr 22 – Serwis aparatury medycznej W
Los: LOT-0023
Titel: Część nr 23 – Serwis aparatury medycznej X
Interne Kennung: Część nr 23 – Serwis aparatury medycznej X
Los: LOT-0024
Titel: Część nr 24 – Serwis aparatury medycznej Y
Interne Kennung: Część nr 24 – Serwis aparatury medycznej Y
Los: LOT-0025
Titel: Część nr 25 – Serwis aparatury medycznej Z
Interne Kennung: Część nr 25 – Serwis aparatury medycznej Z
Los: LOT-0026
Titel: Część nr 26 – Serwis aparatury medycznej AA
Interne Kennung: Część nr 26 – Serwis aparatury medycznej AA
Los: LOT-0027
Titel: Część nr 27 – Serwis aparatury medycznej AB
Interne Kennung: Część nr 27 – Serwis aparatury medycznej AB