711033-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Spielwaren – Nákup hraček, suvenýrů s motivem zvířat
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup hraček, suvenýrů s motivem zvířat
BeschreibungPředmětem plnění zadávané veřejné zakázky (dále jen „veřejná zakázka“) je uzavření rámcové dohody na dodání hraček a suvenýrů s motivem zvířat (nejen s motivem zvířat vyskytujících se v Zoologických zahradách) a dalšího doplňkového sortimentu do prodejen se suvenýry Zoo Brno a pro e-shop Zoo Brno. V rámcové dohodě jsou sjednány rámcové podmínky pro plnění předmětu veřejné zakázky, které jsou závazné po dobu trvání rámcové dohody. Nabídku na veřejnou zakázku zadávanou na základě rámcové dohody (v dílčí veřejné zakázce – minitendru) může podat pouze účastník rámcové dohody, který byl vyzván k podání nabídky. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v zadávací dokumentaci. Podle ustanovení § 133 zákona provede zadavatel výběr dodavatele rámcové dohody postupem podle čl. 15 těchto Zadávacích podmínek. Zadavatel pro potřeby hodnocení nabídek sestavil Modelový koš vybraných položek – viz. Tabulka číslo 3 s názvem „Modelový koš“, která je součástí této zadávací dokumentace. Modelový koš obsahuje obecný popis nakupovaných položek. Jednotlivé položky Modelového koše obsahují stručný popis, pro některé položky je stanoven požadavek na předložení konkrétního druhu zvířete. Modelový koš obsahuje údaj o předpokládaném množství, které může být odebráno za období 12 měsíců. Zadavatel bude objednávat veškerý sortiment dle konkrétních požadavků a skutečných a aktuálních potřeb, přičemž v objednávce specifikuje, kterou položku z Modelového koše poptává a uvede, jaký konkrétní druh zvířete pro danou objednávku požaduje dodat. Zadavatel není povinen odebrat veškeré uvedené položky ani předpokládané množství kusů dle Modelového koše.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37520000 Spielwaren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39298900 Diverse Dekorationsartikel
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1