See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych Zamówienie składa się z 66 części, z których każda stanowi oddzielny przedmiot zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 729453-2025
Interne Kennung: DZP.281.83A.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0013
Titel: Część 11 – Sprzęt różny III
Beschreibung: Część 11 – Sprzęt różny III - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,11 do SWZ
Interne Kennung: 11
Optionen:
Beschreibung der Optionen: pkt III SWZ 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji polega na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia, przy zastosowaniu stałych cen jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na daną pozycję asortymentową. 6. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez pisemne powiadomienie Wykonawcy przez Zamawiającego. 7. Zamawiający może skorzystać z dowolnej liczby opcji, przy czym łączna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 50% maksymalnej wartości umowy brutto, określonej w § 3 ust. 1 niniejszej umowy. 8. Ilość dodatkowego zamówienia w ramach prawa opcji dla poszczególnych pozycji asortymentowych nie może przekroczyć 50% ilości danej pozycji asortymentowej określonej w formularzu asortymentowo - cenowym w zamówieniu podstawowym. 9. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. 10. Do dostaw realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące terminów realizacji, reklamacji oraz okresu przydatności do użycia.
Los: LOT-0014
Titel: Część 12 – Wyroby okulistyczne II
Beschreibung: Część 12 – Wyroby okulistyczne II - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,12 do SWZ
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0015
Titel: Część 13 – Zestawy do pomp
Beschreibung: Część 13 – Zestawy do pomp - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,13 do SWZ
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0016
Titel: Część 14 – Złoty znacznik tkankowy
Beschreibung: Część 14 – Złoty znacznik tkankowy - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,14 do SWZ
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0017
Titel: Część 15 – Olej silikonowy
Beschreibung: Część 15 – Olej silikonowy - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,15 do SWZ
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0018
Titel: Część 16 –Materiał wiskoelastyczny
Beschreibung: Część 16 –Materiał wiskoelastyczny - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,16 do SWZ
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0019
Titel: Część 17 – Sprzęt dla nowodorków
Beschreibung: Część 17 – Sprzęt dla nowodorków - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,17 do SWZ
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0020
Titel: Część 18 – Pojemnik na wycinki histopatologiczne
Beschreibung: Część 18 – Pojemnik na wycinki histopatologiczne - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,18 do SWZ
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0021
Titel: Część 19 – Sprzęt różny IV
Beschreibung: Część 19 – Sprzęt różny IV - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,19 do SWZ
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0022
Titel: Część 20 – System do leczenia wypadania macicy
Beschreibung: Część 20 – System do leczenia wypadania macicy - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,20 do SWZ
Interne Kennung: 20