See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego - ZK-DZP.262.60.2025
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego wg Załącznika Nr 2 (Specyfikacja techniczna – Opis przedmiotu zamówienia kol. 2) do SWZ i obejmuje: 1) dostawę sprzętu w miejsce wskazane przez Zamawiającego, 2) instalację i uruchomienie sprzętu (jeśli było wymagane w Specyfikacji technicznej), 3) udzielenie gwarancji na dostarczony sprzęt, 4) przekazanie Zamawiającemu wymaganych nośników, dokumentacji i podręczników wraz z niezbędnymi akcesoriami (jeśli były wymagane w Specyfikacji technicznej), 5) przeszkolenie pracowników Zamawiającego (jeśli było wymagane w Specyfikacji technicznej).
Vorherige Bekanntmachung: 412254-2025
Interne Kennung: ZK-DZP.262.60.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Komputer stacjonarny – 1 szt.
Beschreibung: Część 1. Komputer stacjonarny – 1 szt.
Interne Kennung: ZK-DZP.262.60.2025 część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Komputer stacjonarny – 1 szt.
Beschreibung: Część 2. Komputer stacjonarny – 1 szt.
Interne Kennung: ZK-DZP.262.60.2025 część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Tablet – 1 szt.
Beschreibung: Część 3. Tablet – 1 szt.
Interne Kennung: ZK-DZP.262.60.2025 część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer