See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SLUŽBY IT TESTOVÁNÍ
Beschreibung: Předmětem tohoto zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody obsahující smluvní podmínky pro plnění jednotlivých dílčích zakázek na zajištění služby v oblasti testování informačních systémů včetně integračních a backendových částí . Rámcová dohoda bude uzavřena s maximálně třemi (3) Účastníky. Zadavatel bude na základě rámcové dohody, způsobem tam uvedeným, objednávat plnění vždy v čase a v rozsahu dle své aktuální potřeby. Zadavatel není povinen plnění z rámcové dohody čerpat.
Vorherige Bekanntmachung: 44800-2022
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72254000 Softwaretests
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 1