See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup trzech samochodów osobowych z napędem 4x4 w podziale na części: Cz. 1: Zakup dwóch samochodów osobowych z napędem 4x4 dla potrzeb Zarządu Zlewni w Jaśle; Cz. 2: Zakup jednego samochodu osobowego z napędem 4x4 dla potrzeb Zarządu Zlewni w Przemyślu
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup trzech samochodów osobowych z napędem 4x4 w podziale na 2 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. 2. CPV: Przedmiot główny: 34110000-1 Samochody osobowe 3. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych. Zamówienie składa się z następujących części: Cz. 1: Zakup dwóch samochodów osobowych z napędem 4x4 dla potrzeb Zarządu Zlewni w Jaśle, Cz. 2: Zakup jednego samochodu osobowego z napędem 4x4 dla potrzeb Zarządu Zlewni w Przemyślu 4. Zamawiający nie dopuszcza podziału zamówienia w ramach poszczególnych części. 5. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną albo obie części zamówienia. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 7. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 632842-2025
Interne Kennung: R.ROZ.2710.99.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1 Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – zwanej dalej „ustawą Pzp” – oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR” – w trybie przetargu nieograniczonego art. 132 ustawy pzp. 2 Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3 Zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. UWAGA!!! Stosownie do art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia, nie zostaną mu przyznane. W przypadku unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie ww. przesłanki, Wykonawcom nie przysługuje zwrot kosztów uczestnictwa w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Zakup dwóch samochodów osobowych z napędem 4x4 dla potrzeb Zarządu Zlewni w Jaśle
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Załącznik nr 1 do Formularza oferty - Formularz asortymentowo-cenowy
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Zakup jednego samochodu osobowego z napędem 4x4 dla potrzeb Zarządu Zlewni w Przemyślu
Interne Kennung: 2