711315-2025 - Ergebnis
Belgien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Ontwerpopdracht: renovatie/nieuwbouw site school KLIM-OP Grobbendonk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOntwerpopdracht: renovatie/nieuwbouw site school KLIM-OP Grobbendonk
BeschreibungOntwerpopdracht: renovatie/nieuwbouw site school KLIM-OP Grobbendonk. De opdracht behelst de aanstelling van een multidisciplinair ontwerpteam. De opdracht vereist het ontwerp en de opmaak van het integrale ontwerp- en vergunningsdossier (sloop, renovatie/nieuwbouw), alsook ondersteuning bij de plaatsingsprocedure(s) tot aanstelling van een bouwteam evenals de opvolging van de werken. Voor de nadere omschrijving wordt verwezen naar de technische bepalingen en projectdefinitie.
Interne KennungFIM-KIA-2025-344
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
LosLOT-0001
TitelFIM-KIA-2025-344 - 1
Interne Kennung1