See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zespoleń klasycznych i zestawów zestawów do zabiegów ortopedycznych dla pacjentów Milickiego Centrum Medycznego w Miliczu
Beschreibung: Dostawa zespoleń klasycznych i zestawów zestawów do zabiegów ortopedycznych dla pacjentów Milickiego Centrum Medycznego w Miliczu w podziale na 13 zadań
Interne Kennung: MCM/WSM/ZP26/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZADANIE NR 1
Beschreibung: ZGODNIE Z OPISEM ZAMÓWIENIA ZNAJDUJĄCYM SIĘ W ZAŁĄCZNIKU NR 2
Los: LOT-0002
Titel: ZADANIE NR 2
Los: LOT-0003
Titel: ZADANIE NR 3
Los: LOT-0004
Titel: ZADANIE NR 4
Los: LOT-0005
Titel: ZADANIE NR 5
Los: LOT-0006
Titel: ZADANIE NR 6
Los: LOT-0007
Titel: ZADANIE NR 7
Los: LOT-0008
Titel: ZADANIE NR 8
Los: LOT-0009
Titel: ZADANIE NR 9
Los: LOT-0010
Titel: ZADANIE NR 10
Los: LOT-0011
Titel: ZADANIE NR 11
Los: LOT-0012
Titel: ZADANIE NR 12
Los: LOT-0013
Titel: ZADANIE NR 13