711348-2025 - Ergebnis
Polen – Schaden- oder Verlustversicherungen – Ubezpieczenie mienia ZGOK Sp. z o.o. w Olsztynie od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenie utraty zysku (Business Interruption)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUbezpieczenie mienia ZGOK Sp. z o.o. w Olsztynie od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenie utraty zysku (Business Interruption)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi ubezpieczenia świadczone na rzecz Zakładu Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. w Olsztynie (dalej: ZGOK) w tym: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk – zakres podstawowy. 2) ubezpieczenie utraty zysku (Business Interruption) - opcja. Zamawiający, w ramach niniejszego zamówienia, dopuszcza skorzystanie z opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP, polegającą na zwiększeniu zakresu zamówienia dodatkowo o ubezpieczenie utraty zysku (Business Interruption). O zamiarze skorzystania z opcji Zamawiający powiadomi Wykonawcę odrębnym pismem (lub poprzez e-mail).
Vorherige Bekanntmachung621988-2025
Interne KennungZGOK/PN/49/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen
5. Los
LosLOT-0000
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, w ramach niniejszego zamówienia, dopuszcza skorzystanie z opcji, o której mowa w art. 441 ustawy PZP, polegającą na zwiększeniu zakresu zamówienia dodatkowo o ubezpieczenie utraty zysku (Business Interruption). O zamiarze skorzystania z opcji Zamawiający powiadomi Wykonawcę odrębnym pismem (lub poprzez e-mail).