2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW we Włodawie. Dostawa paliw w 2026 r.
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje : 1) Dostawa polegać będzie na : a) tankowaniu benzyny bezołowiowej PB 95 w ilości maksymalnej 6 000 l, b) tankowaniu oleju napędowego ON w ilości maksymalnej 35 000 l, c) zakupie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem sprawności technicznej samochodu (oleje silnikowe, hydrauliczne i przekładniowe, płyn do chłodnic, płyn do spryskiwaczy szyb, płyn ADBLUE, smary, płyn hamulcowy, żarówki, itp.) – wg potrzeb 2) Warunki dostawy: a) Bezgotówkowe tankowanie pojazdów i zakup materiałów eksploatacyjnych – w Stacji paliw Wykonawcy. b) Stacja paliw powinna znajdować się w miejscowości Włodawa. c) Kierowca/operator po każdym pobraniu paliwa lub materiałów eksploatacyjnych do samochodu służbowego potwierdzi fakt ich pobrania własnoręcznym podpisem na dokumencie wydania. d) Wykonawca zobowiązuje się, że stacja paliw będzie dostępna dla Zamawiającego całodobowo we wszystkie dni robocze oraz niedziele i święta wg potrzeb. e) Zapewnienie, że fakturowana cena paliwa i ceny za pozostałe zakupione materiały eksploatacyjne będą zgodne z cenami obowiązującymi u Wykonawcy w momencie dokonywania zakupu z uwzględnieniem zaoferowanego upustu. 3) Wystawianie zbiorczych faktur VAT, regulujących należność za zakup paliw i materiałów eksploatacyjnych nie częściej niż dwa razy w miesiącu. 4) Ilości paliw podane w pkt. 2.1) ppkt. a) i b) są ilościami maksymalnymi. Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia zamawianych ilości paliw odpowiednio do potrzeb RDW, w takim przypadku mają zastosowanie zapisy pkt. 5. 5) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany asortymentu dostawy jednego paliwa na drugie, w ramach maksymalnej wartości całego zamówienia. 6) Paliwa muszą spełniać wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (tj. Dz. U 2024 r. poz. 1018). 3. Zamawiający żąda wskazania przez wykonawcę w składanej ofercie części zamówienia, której wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom. 4. Przedmiot zamówienia został opisany w sposób określony w art. 101 ust. 1 pkt. 2) oraz ust. 3, ustawy PZP. Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym pod warunkiem, że Wykonawca udowodni w ofercie, w szczególności za pomocą przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia 5. Zgodnie z art. 433 pkt. 4) Ustawy Pzp Zamawiający wskazuje, że minimalna wielkość świadczenia określonego w pkt. 2.1) ppkt. a) i b) wynosi 20% ilości litrów benzyny bezołowiowej PB 95 oraz 20% ilości litrów oleju napędowego ON. 6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości dokonywania zakupu paliwa oraz materiałów eksploatacyjnych w formie bezgotówkowej przy użyciu kart paliwowych.
Interne Kennung: R7.ST.372.25.2025.kdr
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie informacyjne: 83844-2025
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), zwanej dalej ustawą Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
5. Los
Los: LOT-0001