See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Begeleiding doorstroomlocatie statushouders
Beschreibung: Op grond van de Wet inburgering 2021 is de gemeente verantwoordelijk voor de regie op de integratie van statushouders die zich in de gemeente vestigen. Een essentieel onderdeel hiervan is de maatschappelijke begeleiding, waarvoor deze aanbesteding onder meer wordt uitgezet. Deze begeleiding ondersteunt statushouders bij hun inburgering en is gericht op het vergroten van zelfredzaamheid, het stimuleren van participatie en het opbouwen van een zelfstandig bestaan in de Nederlandse samenleving. Het doel hiervan is dat statushouders zelfstandig gebruik leren maken van de basisvoorzieningen in Nederland. De uitvoering van de opdracht bestaat uit de volgende onderdelen die onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn en zullen aan één partij worden gegund: 1. Locatiebegeleiding op de doorstroomlocatie 2. Maatschappelijke begeleiding na zelfstandige huisvesting in Opsterland 3. Taalondersteuning €3.000.000. Deze waarde is gebaseerd op de initiële looptijd van de opdracht inclusief eventuele verlengingen. Dit omvat het bedrag voor de 3 percelen.
Interne Kennung: BSTH/2025/OPST
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbaar Europese aanbesteding betreft de begeleiding doorstroomlocatie statushouders binnen de gemeente Opsterland. Deze opdracht bestaat uit 3 percelen, welke aan 1 opdrachtnemer zullen worden gegund.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85310000 Dienstleistungen des Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inschrijving op de aanbesteding
Beschreibung: Dit perceel is toegevoegd vanwege administratieve redenen binnen TenderNed.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kan verlengd worden door Opdrachtgever, 3x1 jaar.