71143-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur und Wartung von Stromzählern – Plánované výměny elektroměrů k ověření
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPlánované výměny elektroměrů k ověření
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění výměn elektroměrů na odběrných místech distribuční soustavy provozované zadavatelem pro každý z regionů odpovídajících jednotlivým částem veřejné zakázky, a to v rámci energetického zařízení do 1 000 V. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané objemy plnění a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách.
Vorherige Bekanntmachung10276-2019
Interne KennungPlánované výměny elektroměrů k ověření (2020-2024)
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensBližší informace v ZD
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50411300 Reparatur und Wartung von Stromzählern
5. Los
LosLOT-0003
TitelČB
Interne KennungČB
LosLOT-0004
TitelJ. Hradec
Interne KennungJ. Hradec
LosLOT-0006
TitelHodonín
Interne KennungHodonín
LosLOT-0007
TitelN. Město n.M
Interne KennungN. Město n.M
LosLOT-0008
TitelOtrokovice
Interne KennungOtrokovice
LosLOT-0011
TitelPísek
Interne KennungPísek
LosLOT-0012
Titelčást Znojmo
LosLOT-0013
Titelčást Prostějov
LosLOT-0014
Titelčást Jihlava