711431-2025 - Wettbewerb
Polen – Planungsleistungen im Bauwesen – Opracowanie dokumentacji technicznej budowy kolektora odprowadzającego ścieki z obszaru m. Przysietnica i m. Brzozów oraz przebudowy i rozbudowy sieci w m. Humniska i m. Brzozów.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpracowanie dokumentacji technicznej budowy kolektora odprowadzającego ścieki z obszaru m. Przysietnica i m. Brzozów oraz przebudowy i rozbudowy sieci w m. Humniska i m. Brzozów.
BeschreibungNazwa zamówienia: Opracowanie dokumentacji technicznej budowy kolektora odprowadzającego ścieki z obszaru m. Przysietnica i m. Brzozów oraz przebudowy i rozbudowy sieci w m. Humniska i m. Brzozów. Kody CPV 71320000-7 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej dla budowy kolektora odprowadzającego ścieki z obszaru m. Przysietnica i m. Brzozów oraz przebudowy i rozbudowy sieci kanalizacyjnej w m. Humniska i m. Brzozów. W zakresie przedmiotu zamówienia wykonawca uzyska konieczne zgody, przeprowadzi konieczne badania w tym geologiczne i sporządzi odpowiednie opracowania, przeprowadzi ocenę oddziaływania na środowisko wraz z uzyskaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach realizacji przedsięwzięcia, uzyska decyzję lokalizacyjną, opracuje kompletną dokumentację budowlano architektoniczną, techniczną i kosztorysową z uzyskaniem wszystkich niezbędnych zgód i pozwoleń na realizację inwestycji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia. W razie wątpliwości co do zakresu przedmiotu zamówienia wszystkie materiały przekazane wykonawcom w ramach wskazanego załącznika wchodzą w zakres opisu przedmiotu zamówienia. W każdym przypadku, gdy zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę albo przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Kryteriami, które zamawiający wykorzysta do oceny równoważności będą każdorazowo wyłącznie parametry i wymagania ujęte w opisie przedmiotu zamówienia. Warunkiem uznania równoważności jest udowodnienie przez wykonawcę w ofercie, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne KennungIF.271.62.2025.ZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001