See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn - Rozbudowa środowiska backupowego o dodatkową przestrzeń
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę obecnego u Zamawiającego urządzenia backupowego DD6900 oraz DD6400, o dodatkową przestrzeń dyskową wraz z wymaganymi licencjami oraz z instalacją. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 581340-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Podstawa skrócenia terminu: art. 138 ust. 4 ustawy Pzp: Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy o 5 dni niż termin określony w art. 138 ust. 1 w związku ze spełnieniem przesłanek określonych w art. 138 ust. 4 tj. składanie ofert w postępowaniu odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej Gminy Olsztyn - Rozbudowa środowiska backupowego o dodatkową przestrzeń.
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia obejmuje rozbudowę obecnego u Zamawiającego urządzenia backupowego DD6900 oraz DD6400, o dodatkową przestrzeń dyskową wraz z wymaganymi licencjami oraz z instalacją.. 2. Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do wzoru umowy stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ.