See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na provádění lesnických činností pro období 2023-2027 II
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou služby v oblasti lesnických činností: V kategorii Pěstební činnosti Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, vč. dodávek zadavatelem specifikovaných chemických přípravků, pletiva a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstebních činností. V kategorii Těžební činnosti Těžební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s těžbou, manipulací a soustřeďováním vyrobeného dříví.
Vorherige Bekanntmachung: 53022-2024
Interne Kennung: UM/4328/2023
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dynamický nákupní systém
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Těžební činnosti č. 325165
Beschreibung: Těžební činnosti č. 325165
Interne Kennung: 7808
Haupteinstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung
Los: LOT-0019
Titel: Pěstební činnosti č. 325161
Beschreibung: Pěstební činnosti č. 325161
Interne Kennung: 7830