711496-2023 - Wettbewerb
Polen – Einsammeln von kommunalem Müll – ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH I OBOJĘTNYCH.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH I OBOJĘTNYCH.
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia stanowi: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Korzyścienku przy ulicy Wspólnej 1. 2) Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Korzyścienku przy ul. Wspólnej 1 o kodach: • 19 12 12; - część nr 1 • 19 05 03; - część nr 2 • 16 01 03; 16 01 19; 17 09 04; 17 01 01; 17 01 02; 17 03 80; 17 06 04; 20 01 11; 17 05 04; 19 05 99; - część nr 3 • ex 19 05 03; - część nr 4 • 19 12 12; - część nr 5 • 15 01 02; - część nr 6 • 19 12 01 / 15 01 01 – część nr 7 Odpady posiadają postać stałą i są luzem (dotyczy części 1, 2, 3, 4 i 5). Odpady posiadają postać sprasowaną w formie belek / kostek (dotyczy części 6 i 7) 3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung: 9/ZP/2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Korzyścienku przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: • 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 w szacunkowej ilości 6 000 Mg Odpady te posiadają postać stałą i są luzem. Odpady o kodzie 19 12 12 mają być wykorzystane w procesie odzysku lub recyklingu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung: 9.1/ZP/2023
Los: LOT-0002
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Korzyścienku przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: • 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania) wytworzony z odpadów zmieszanych komunalnych w szacunkowej ilości 2 000 Mg Odpady te posiadają postać stałą i są luzem. Odpady o kodzie 19 05 03 mają być wykorzystane w procesie odzysku lub recyklingu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung: 9.2/ZP/2023
Haupteinstufung (cpv): 90513200 Beseitigung von kommunalem Müll
Los: LOT-0003
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Korzyścienku przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: • 16 01 03 – zużyte opony - w szacunkowej ilości 150 Mg • 16 01 19 – Tworzywa sztuczne - w szacunkowej ilości 20 Mg • 17 09 04 – zmieszane odpady z budowy, remontów i demontażu inne niż wymienione w 17 09 01, 17 09 02, 17 09 03” w szacunkowej ilości 1 500 Mg • 17 01 01 - Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów w szacunkowej ilości 200 Mg • 17 01 02 - Gruz ceglany w szacunkowej ilości 200 Mg • 17 03 80 - Odpadowa papa w szacunkowej ilości 180 Mg • 17 06 04 - Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03 w szacunkowej ilości 3000 Mg • 20 01 11 – Tekstylia w szacunkowej ilości 60 Mg • 17 05 04 - Gleba i ziemia, w tym kamienie w szacunkowej ilości 100 Mg • 19 05 99 – inne niewymienione odpady w szacunkowej ilości 3 500 Mg Odpady te posiadają postać stałą i są luzem. Odpady o kodzie 16 01 03, 16 01 19, 20 01 11, 17 01 01, 17 01 02 oraz 17 05 04, mają być wykorzystane w procesie odzysku lub recyklingu. Odpady o kodzie 17 06 04, 17 03 80, 19 05 99, 17 09 04, mają być wykorzystane w procesie odzysku lub recyklingu lub w procesie składowania. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung: 9.3/ZP/2023
Los: LOT-0004
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Korzyścienku przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: • ex 19 05 03 – kompost nieodpowiadający wymaganiom (nienadający się do wykorzystania) wytworzony z odpadów zielonych i innych bioodpadów zbieranych selektywnie - w szacunkowej ilości 7 000 Mg Odpady te posiadają postać stałą i są luzem. Odpady o kodzie ex 19 05 03 mają być wykorzystane w procesie odzysku lub recyklingu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung: 9.4/ZP/2023
Los: LOT-0005
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Korzyścienku przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: • 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 w szacunkowej ilości 6 000 Mg Odpady te posiadają postać stałą i są luzem. Odpady o kodzie 19 12 12 mają być wykorzystane w procesie odzysku lub recyklingu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung: 9.5/ZP/2023
Los: LOT-0006
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Korzyścienku przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: • 15 01 02 – folia mix po separacji optycznej NIR w szacunkowej ilości 800 Mg Odpady te posiadają postać sprasowaną w formie belek / kostek. Odpady o kodzie 15 01 02 mają być wykorzystane w procesie odzysku lub recyklingu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung: 9.6/ZP/2023
Los: LOT-0007
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych i obojętnych z Instalacji Komunalnej MBP położonej w Korzyścienku przy ulicy Wspólnej 1 o kodach: • 19 12 01 / 15 01 01 – papier mix po separacji optycznej NIR w szacunkowej ilości 1 000 Mg Odpady te posiadają postać sprasowaną w formie belek / kostek. Odpady o kodzie 19 12 01 / 15 01 01 mają być wykorzystane w procesie odzysku lub recyklingu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają: - opis przedmiotu zamówienia – stanowiący część III SWZ - projektowane postanowienia umowy – stanowiące część II SWZ.
Interne Kennung: 9.7/ZP/2023