See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kart podarunkowych przedpłaconych w ramach Projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kart podarunkowych w formie elektronicznych kart przedpłaconych, posiadających możliwość płatności z wykorzystaniem technologii płatności zbliżeniowej, zwanych dalej kartami podarunkowymi, które można realizować we wszystkich punktach usługowo-handlowych na terenie całego kraju, posiadających terminale rozliczeń kart płatniczych. Zamawiający zamawia wraz z dostawą 327 sztuk kart podarunkowych przedpłaconych, każda o wartości 1.000,00 zł.
Vorherige Bekanntmachung: 539524-2025
Interne Kennung: ODN-BP.3211.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30163000 Kundenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa kart podarunkowych w formie elektronicznych kart przedpłaconych, posiadających możliwość płatności z wykorzystaniem technologii płatności zbliżeniowej, zwanych dalej kartami podarunkowymi, które można realizować we wszystkich punktach usługowo-handlowych na terenie całego kraju, posiadających terminale rozliczeń kart płatniczych. Zamawiający zamawia wraz z dostawą 327 sztuk kart podarunkowych przedpłaconych, każda o wartości 1.000,00 zł.