2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ROUTERA BRZEGOWEGO WRAZ z OPROGRAMOWANIEM oraz PRZEDŁUŻENIE WSPARCIA dla URZĄDZEŃ REDWARE ALTEON
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa routera brzegowego wraz z oprogramowaniem oraz przedłużenie wsparcia dla urządzeń Redware Alteon. 4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w załączniku nr 1 do SWZ. 4.3. Dostawa obejmuje sprzęt fabrycznie nowy i nie używany. Router brzegowy i oprogramowanie musi być dostarczany i wspierany przez jednego producenta. 4.4. Pod pojęciem: 4.4.1. „dostawa” należy rozumieć dostarczenie na własny koszt i ryzyko nowych urządzeń wymaganych przez Zamawiającego wraz ze wsparciem technicznym i oprogramowaniem. 4.4.2. „przedłużenie wsparcia” należy rozumieć odnowienie na kolejny okres wsparcia technicznego dla posiadanych przez Zamawiającego urządzeń o konkretnych numerach seryjnych.
Vorherige Bekanntmachung: 537079-2025
Interne Kennung: 60/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 11.3. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl, zwanej dalej Platformą, dostępnej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1154424 11.4. Wykonawca przystępując do niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego: 11.4.a) akceptuje warunki korzystania z platformy zakupowej, określone w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin, w zakładce „Regulamin" oraz uznaje go za wiążący 11.4.b) zapoznał się i stosuje do Instrukcji składania ofert dostępnej pod linkiem https://drive.google.com/file/d/1Kd1DttbBeiNWt4q4slS4t76lZVKPbkyD/view INFORMACJE O SPOSOBIE KOMUNIKOWANIA SIĘ ZAMAWIAJCEGO z WYKONAWCAMI SĄ w PKT 11 SWZ // 13.1. Oferty, oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy (JEDZ), podmiotowe środki dowodowe, w tym oświadczenie, o którym w art. 117 ust. 4 Ustawy, oraz zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o których mowa w art. 118 ust. 3 Ustawy, przedmiotowe środki dowodowe, pełnomocnictwo, sporządza się w postaci elektronicznej, w formatach określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych (t.j. Dz.U. z 2017r. poz. 2247 z późn. zm.). Wśród formatów powszechnych a NIE występujących w rozporządzeniu występują: .rar .gif .bmp .numbers .pages. Dokumenty złożone w takich plikach zostaną uznane za złożone nieskutecznie. FORMA SKŁADANYCH DOKUMENTÓW i OŚWIADCZEŃ ZOSTAŁA OPISANA w PKT 13 SWZ // 10.1. Do oferty wykonawca zgodnie z art. 125 ust. 1 Ustawy dołącza oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w zakresie wskazanym przez Zamawiającego: 10.1.1. Oświadczenie, o którym mowa w pkt 10.1. SWZ, składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (dalej JEDZ), sporządzonym zgodnie ze wzorem określonym w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016r. ustanawiającym standardowy formularz europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16). Oświadczenie to stanowi dowód potwierdzający brak podstaw wykluczenia i spełnianie warunków udziału w postępowaniu na dzień składania ofert, tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe. 10.1.2. Dodatkowo, w celu wykazania braku podstaw wykluczenia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576, Wykonawca składa oświadczenie, którego wzór stanowi Załącznik nr 3a do SWZ. 10.2. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez wykonawców, oświadczenia, o których mowa w pkt. 10.1. składa każdy z wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w jakim każdy z wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału. WYKAZ OŚWIADCZEŃ i PODMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH ZOSTAŁ OPISANY w PKT 10 SWZ // WYKAZ PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKÓW DOWODOWYCH ZOSTAŁ OPISANY W PKT 4a SWZ // WYKONAWCA SKŁADA OFERTĘ POSIADAJĄCĄ ZAŁĄCZONE DOKUMENTY: a) Wypełniony Formularz oferty, stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. b) Oświadczenie wykonawcy potwierdzające, że przedmiot zamówienia posiada oznakowanie zgodności, zgodnie z ustawą o systemie oceny zgodności z dnia 30.08.2002r. – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ. c) Oświadczenie Wykonawcy potwierdzające, że dostarczone oprogramowanie jest legalne, posiada autoryzowane kody aktywacyjne i jest autentyczne – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ. d) oświadczenie Wykonawcy potwierdzające, że oferowane urządzenie jest fabrycznie nowe, pochodzi z oficjalnego kanału sprzedaży producenta na rynek polski i posiada pakiet usług gwarancyjnych kierowanych do użytkowników z obszaru Rzeczpospolitej Polskiej – wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 1c do SWZ. e) oświadczenie Wykonawcy że dostarczane urządzenie jest kompatybilne ze sprzętem posiadanym przez Zamawiającego, jest sprzedawane przez autoryzowanego partnera i nie narusza istniejącej gwarancji – wg wzoru stanowiącego Załącznik nr 1d do SWZ f) Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) ( oświadczenia, o których mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy) – stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ. Wykonawca wypełnia JEDZ, tworząc dokument elektroniczny. Może korzystać z narzędzia ESPD lub innych dostępnych narzędzi lub oprogramowania, które umożliwiają wypełnienie JEDZ i utworzenie dokumentu elektronicznego. Aktualną wersję instrukcji wypełniania JEDZ/ESPD można znaleźć pod linkiem https://www.uzp.gov.pl/__data/assets/pdf_file/0022/54904/Jednolity-Europejski-Dokument-Zamowienia-instrukcja-2022.04.29.pdf g) Oświadczenie o braku podstaw wykluczenia przewidziana w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 (Załącznik nr 3a do SWZ) h) Odpis lub informację z Krajowego Rejestru Sądowego, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej lub innego właściwego rejestru w celu potwierdzenia, że osoba działająca w imieniu wykonawcy jest umocowana do jego reprezentowania chyba, że zamawiający może je pozyskać za pomocą bezpłatnych i ogólnodostępnych baz danych, o ile wykonawca wskazał dane umożliwiające dostęp do tych dokumentów. UWAGA: W przypadku Wykonawców figurujących w KRS lub CEIDG, Zamawiający uzna, że podanie w Formularzu Oferty w pkt 1 nr NIP i REGON Wykonawcy będzie wystarczające do uzyskania dostępu do w/w dokumentów. // OFERTA SKŁADANA ELEKTRONICZNIE MUSI BYĆ PODPISANA KWALIFIKOWANYM PODPISEM ELEKTRONICZNYM. // WYKONAWCA MOŻE ZŁOŻYĆ TYLKO JEDNĄ OFERTĘ na CAŁOŚC PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa routera brzegowego wraz z oprogramowaniem oraz przedłużenie wsparcia dla urządzeń Redware Alteon. 4.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamieszczony jest w załączniku nr 1 do SWZ. 4.3. Dostawa obejmuje sprzęt fabrycznie nowy i nie używany. Router brzegowy i oprogramowanie musi być dostarczany i wspierany przez jednego producenta. 4.4. Pod pojęciem: 4.4.1. „dostawa” należy rozumieć dostarczenie na własny koszt i ryzyko nowych urządzeń wymaganych przez Zamawiającego wraz ze wsparciem technicznym i oprogramowaniem. 4.4.2. „przedłużenie wsparcia” należy rozumieć odnowienie na kolejny okres wsparcia technicznego dla posiadanych przez Zamawiającego urządzeń o konkretnych numerach seryjnych. 4.5. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Jednakże ze względu na charakter zamówienia Wykonawca musi złożyć ofertę na całość przedmiotu zamówienia (obie części) określonego w załączniku nr 1 do SWZ. 4.6. Złożenie oferty na przedmiot zamówienia nie spełniający wszystkich parametrów lub posiadający parametry gorsze niż zapisane w załączniku nr 1 skutkować będzie odrzuceniem oferty. 4.7. Zamawiający nie przewiduje możliwości składania ofert wariantowych. 4.8. Zamawiający nie zamierza zawrzeć umowy ramowej. 4.9. Zamawiający nie zamierza ustanowić dynamicznego systemu zakupów. 4.10. Zamawiający nie zamierza dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 4.11. Zamawiający nie dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych na opisany przedmiot zamówienia. 4.12. Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia określony w załączniku nr 1 do SWZ przeznaczony będzie do użytku wewnętrznego dla celów dydaktycznych i naukowych, w związku z tym Zamawiający wymaga spełnienia parametrów minimalnych określonych w ww. załączniku, które zostały podyktowane specyfiką Uczelni. 4.13. Zgodnie z art. 139 Ustawy, Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4.14. Jeżeli wobec wykonawcy, o którym mowa w pkt. 4.13, zachodzą podstawy wykluczenia, wykonawca ten nie spełnia warunków udziału w postępowaniu, nie składa podmiotowych środków dowodowych lub oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Ustawy, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnienia warunków udziału w postępowaniu, zamawiający dokona ponownego badania i oceny ofert pozostałych wykonawców, a następnie dokonuje kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 4.15. Zamawiający będzie kontynuował procedurę ponownego badania i oceny ofert, o której mowa w pkt 4.13 w odniesieniu do ofert wykonawców pozostałych w postępowaniu, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu, do momentu wybory najkorzystniejszej oferty albo unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 32420000 Netzausrüstung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste